Blog

In de krant

Een christelijk concertterrein, bootjes huren op de haven en een ‘Pieperfestival met Urker gewoontes’. Dat zijn een aantal ideeën die een groep van 20 Urker jongeren woensdagavond bedachten tijdens een pizza-avond van Durf!. De vraag stond centraal hoe Urk leuker en mooier gemaakt kan worden. Er werden enquêtes ingevuld, in groepjes nieuwe ideeën bedacht en uiteindelijk gestemd voor de beste ideeën. De avond was door de jongeren zelf georganiseerd met behulp van Durf! De groep bestond uit jongeren van het Emelwerda en Berechja College en de Pieter Zandt Scholengemeenschap.

>> Lees meer

 

 

Totaallijst geslaagden

Pieter Zandt scholengemeenschap

(vermelde leerlingen hebben hiervoor toestemming gegeven)

Praktijkonderwijs
Jenchelien Aarten, IJsselmuiden; Nathan Eikelboom, IJsselmuiden; Bert van Raamsdonk, Kampen; Jarno van Wendel, Grafhorst

Entree – assistent Horeca, Voeding- en Voedingsindustrie
Jenchelien Aarten, IJsselmuiden

Entree – assistent Logistiek
Jarno van Wendel, Grafhorst

Kampen Basisberoepsgerichte leerweg Zorg & Welzijn / Economie & Ondernemen  

Jetske van der Bijl Urk; Lisa-Li de Boer URK; Henrieke van den Bosch Oldebroek; Andrea Leeuwenkamp OUDEMIRDUM; Jonathan van der Molen IJSSELMUIDEN; Maaike van ‘t Oever KAMPEN; Gerlinda Schilder Doornspijk; Gerrit van Slooten URK; Corrianne Visscher GENEMUIDEN

Kampen Basisberoepsgerichte leerweg Techniek  

Bertrick Aarten KAMPERVEEN; Jorian Beijeman OLDEBROEK; Vincent Berkhout URK; Mark Bijker ROUVEEN; Rein Groen OUDEMIRDUM; Thom van der Heide OOSTERWOLDE; Janhendrik Jelier GENEMUIDEN; Hendrik Kemp PUNTHORST; Tim van de Kolk GRAFHORST; Albert-Cornelis Kramer URK; Jaron Kuiper STAPHORST; Joop Post URK; Joël Post EMMELOORD; Laurens Talen STAPHORST; Wilbert van Woudenbergh ELBURG

Kampen Kaderberoepsgerichte leerweg Zorg & Welzijn / Economie & Ondernemen  

Janine Bakker URK; Marlieke Beens GENEMUIDEN; Josmijn Beens KAMPEN; Karl van den Belt GRAFHORST; Els van den Belt IJSSELMUIDEN; Paulus van de Berg URK; Joanne Bijker ROUVEEN; Bianca Bloemert PUNTHORST; Jerinde Bloemert PUNTHORST; Jacob de Boer URK; Rianne van Dalfsen GENEMUIDEN; Linda van Dieren IJSSELMUIDEN; Henrieke van Elp STAPHORST; Anna Flier IJSSELMUIDEN; Jorian den Hartog URK; Louisa van Hell KAMPEN; Sherry-Ann Hernandez Hernandez Urk; Abel van der Hoeven GENEMUIDEN; Corina Huisman GRAFHORST; Jennifer Huls STAPHORST; Gelies Huls STAPHORST; Gerlinde Jumelet GENEMUIDEN; Heleen Keuter URK; Brenda Klaassen GENEMUIDEN; Arianne Koekoek STAPHORST; Mariënte Koffeman URK; Thomas van de Kolk GRAFHORST; Jenneke Kramer URK; Joas van der Molen OOSTERWOLDE; Nanda Nobel URK; Anna Pleijzier GENEMUIDEN; Carolina van Reenen Drachten; Nelianne van Renselaar DOORNSPIJK; Jacob Roeten GENEMUIDEN; Lukas Schaak URK; Rosalie Schra STAPHORST; Elsa Sluimers EMMELOORD; Annelien Stolker HARICH; Cris Tol URK; Annemarie Versprille KRAGGENBURG; Benjamin de Vries GENEMUIDEN; Marjanne de Vries URK; Naomi van der Weerd IJSSELMUIDEN; Reineke de Wit URK; Zwanie Woord URK; Mathilde Zweers STAPHORST

Kampen Kaderberoepsgerichte leerweg Techniek  

Henrik Bijker ROUVEEN; Jelte van der Bijl URK; Maarten Bisschop ROUVEEN; Kristian Bloemert STAPHORST; Johannes de Boer URK; Klaas Harm Braamskamp STAPHORST; Ronald Coster Staphorst; Ruben Courtz STAPHORST; Alexander Doornewaard OLDEBROEK; Marnick van den Dragt DOORNSPIJK; Sean van Es ELBURG; Pieter Hakvoort URK; Frank Hofman PUNTHORST; Marcus Koekoek HOOGEVEEN; Harmen Kooiker STAPHORST; René Mussche STAPHORST; Willard Riezebos GENEMUIDEN; Gerrit van Urk URK; Twan Vader EMMELOORD; Tom Visser KAMPEN; Rutger van der Weerd KAMPEN

Kampen Mavo 

Andreas den Admirant HOOGEVEEN; Maarten Amersfoort GENEMUIDEN; Marieke van Asselt IJSSELMUIDEN; Omar Azoo KAMPEN; Carolien Beens GENEMUIDEN; Lisette Beens GENEMUIDEN; Jasper Beijeman OLDEBROEK; Cees-Jan van den Belt GENEMUIDEN; Hester van den Belt GRAFHORST; Merith Boeder ENKHUIZEN; Gera Bonthuis GENEMUIDEN; Fu-Lu Bos ENKHUIZEN; Kornelis van den Brink OLDEBROEK; Jorrit Brink IJSSELMUIDEN; Jenneke van de Bruinhorst GRAFHORST; Annelie van de Bruinhorst GENEMUIDEN; Eliene van Dalfsen GRAFHORST; Eline van Dieren GENEMUIDEN; Thomas Draaijer OLDEBROEK; Frantijn Droog KAMPEN; Willemieke van den End IJsselmuiden; Annet van den End GENEMUIDEN; Steffart Franssen HATTEM; Joas Gerrits IJSSELMUIDEN; Willemijn Giethoorn GENEMUIDEN; Rosanne de Haan GENEMUIDEN; Dineke Hammer Genemuiden; Irene van Hattem GENEMUIDEN; Emma Heutink GENEMUIDEN; Marith van Hierden IJsselmuiden; Olquens Hoekerd NUNSPEET; Laura Hoeve IJSSELMUIDEN; Ruth Hofstede IJSSELMUIDEN; Rosanne Huisman OLDEBROEK; Emmalie Kalter GENEMUIDEN; Jennet Klomp GENEMUIDEN; Emmelie Klomp GENEMUIDEN; Herwin Klompenmaker GENEMUIDEN; Joas Klompenmaker IJSSELMUIDEN; Jennifer Koers KAMPERVEEN; Nelleke Kooiman ENKHUIZEN; Willianne Kroes DOORNSPIJK; Jet Last GENEMUIDEN; Tanja Last MASTENBROEK; Sophie Leusink GENEMUIDEN; Bart Limburg GRAFHORST; Jan Marcus IJSSELMUIDEN; Alianne Mateboer GENEMUIDEN; Karen Meijwaard GENEMUIDEN; Jurien Mekking KAMPEN; Joran Meuleman IJSSELMUIDEN; Denice Nieuwenhuis GRAFHORST; Gerben Nieuwenhuis GRAFHORST; Gerlisa van Norel DOORNSPIJK; Jannelien den Otter GENEMUIDEN; Laurentien Pleijsier GENEMUIDEN; Annerieke Plette OOSTERWOLDE; Jan van Rees GENEMUIDEN; Berthilde van Renselaar DOORNSPIJK; Henri Rozemuller IJSSELMUIDEN; Nick Schakelaar ZWOLLE; Demi Schreurs OOSTERWOLDE; Roy Schuur Kampen; Arne Slingerland HASSELT; Jacqueline Slingerland GENEMUIDEN; Tabitha Smit GRAFHORST; Yerdian Smit HOLLANDSCHEVELD; Jarin Steller IJsselmuiden; Geerke Stevens IJSSELMUIDEN; Mark Troost STAPHORST; Rutger Vaandering GRAFHORST; Jan van der Veen DE FALOM; Maartje Verloop IJSSELMUIDEN; Levi Vermeij IJSSELMUIDEN; Jan Visscher GENEMUIDEN; Jasmijn de Vries Genemuiden; Maria van de Wege KAMPEN; Siemen van Wendel GRAFHORST; Tineke van Wendel GRAFHORST; Arnoud Wessels Genemuiden; Hendrien Westerink OLDEBROEK; Alieke Westhoff OLDEBROEK; Jelle Wijnsma RYPTSJERK; Gerson Wind IJSSELMUIDEN; Jarko van Zeumeren Hasselt

Kampen Havo  

David Aalbers HASSELT; Hermen van Arnhem STAPHORST; Femke Bakker GENEMUIDEN; Leah Bakker Urk; Alie Bakker URK; Thom Beelen GENEMUIDEN; Mirjam Beens GENEMUIDEN; Liesbeth Beens GENEMUIDEN; Jannieke Beijeman OLDEBROEK; Edwin Beijeman OLDEBROEK; Rutger van den Belt GRAFHORST; Wytske van den Berg KAMPEN; Gideon van den Berg KAMPEN; Hillianne van der Bij OUDEMIRDUM; Jan Bij de Vaate URK; Yarco Bloemert STAPHORST; Christiaan Boekholt TOLLEBEEK; Jan de Boer URK; Marianne de Boer URK; Hilde de Boer URK; Ruben Booij HASSELT; Joost Boot KAMPEN; Niklas Brand STAPHORST; Annerieke van den Broek IJSSELMUIDEN; Boaz Brouwer EMMELOORD; Corné van de Bruinhorst GRAFHORST; Robert Compagner STAPHORST; Davine van Dalfsen IJSSELMUIDEN; Renske Dannenberg TOLLEBEEK; Tim Dekker IJSSELMUIDEN; Wilburt Dekker OOSTERWOLDE; Karlijn van Dijk GENEMUIDEN; André Doornwaard OLDEBROEK; Emma Dragt OLDEBROEK; Laura Dragt OLDEBROEK; Jentina Eikelenboom DRACHTEN; Rosalyn Flier EMMELOORD; Elisabeth Foppen URK; Hermien Fuite GENEMUIDEN; Rhodé Geertsma Kampen; Gersom Geertsma Kampen; Lizette Gerssen URK; Christa van Giessen EMMELOORD; Lennard Gorter ANDIJK; Iris ter Harmsel GENEMUIDEN; Willem Hartman URK; Anne-Wieke Heetebrij GENEMUIDEN; Jarno van den Heuvel IJSSELMUIDEN; Brechtje Holtland IJSSELMUIDEN; Helène Hoogendijk OLDEBROEK; Daan Hoogendoorn MARKNESSE; Koob van der Horst GENEMUIDEN; Henri van der Horst STAPHORST; Sanne Horst ZWOLLE; Herbert ten Hove ‘T LOO OLDEBROEK; Arnoud Hubach GENEMUIDEN; Berend van ‘t Hul IJSSELMUIDEN; René Huls STAPHORST; Julia Jansen STAPHORST; Emely de Jong DRONTEN; Jorieke Jonkman DOORNSPIJK; Joost Juffer Kampen; Naomi Juffer Kampen; Judith Kin STAPHORST; Hernando Kisteman ROUVEEN; Marit ten Klooster HASSELT; Linda Kloosterman GENEMUIDEN; Jonathan Kolk GENEMUIDEN; Henk Kolk GENEMUIDEN; Britt Kooiker STAPHORST; Joanne Kooiker STAPHORST; Julia Kooiker STAPHORST; Tessa Kramer URK; Hanna Kramer Urk; Klaas Kramer URK; Jelina Kramer URK; Heidy Kramer URK; Rianne Lankman DOORNSPIJK; Lidia Last GENEMUIDEN; Henrico Leusink IJSSELMUIDEN; Deborah van der Linde IJsselmuiden; Frank Morren URK; Henriëlle Mulder GENEMUIDEN; Hendry Mussche STAPHORST; Daniëlle Mussche STAPHORST; Yvonne Mussche STAPHORST; Niek Mussche GENEMUIDEN; Rens Nieuwenhuis GRAFHORST; Lyanne Nijboer STAPHORST; Nienke van Ommeren GRAFHORST; Elise Paas KAMPEN; Willem Platte DOORNSPIJK; Martien Post GENEMUIDEN; Boaz Quist Tollebeek; Wessel van Riesen GENEMUIDEN; Bert Romkes TOLLEBEEK; Lusia Romkes URK; Anne Marije Schaapman GENEMUIDEN; Harjan Schilder ZWOLLE; Charlotte Slager STAPHORST; Clarisa Slager STAPHORST; Ruud Sluimers ENS; Elvira Smink PUNTHORST; Margreet Smith MARIËNBERG; Lydia Spaan IJSSELMUIDEN; Geanne Stens Staphorst; Matthias Talen Staphorst; Thirza Teune KAMPEN; Annika Timmerman STAPHORST; Daniël Troost STAPHORST; Aranka Tuin STAPHORST; Geraldo Vels OOSTERWOLDE; Harm Visscher STAPHORST; Joas Visser URK; Jolin Vlastuin IJsselmuiden; Hendrik Voorwinden Lunteren; Gerson de Waal OLDEBROEK; Neline Wakker URK; Rienke van der Weerd GENEMUIDEN; Marlena Weerstand URK; Teun Wemmers URK; Jannick Westhoff Espel; Sophie Witvliet OLDEBROEK; Frederique Woord URK

Kampen Vwo  

Xander Akkerman STAPHORST; Emma Van As IJSSELMUIDEN; Esther Balder IJHORST; Hilde Bart KAMPEN; Ewout Beijeman OLDEBROEK; Sandor Bisschop ROUVEEN; Rhodé de Boer STAPHORST; Daniël Boer IJSSELMUIDEN; Anieke Boon GRAFHORST; Anne-Louise Boot LELYSTAD; Marc Borkhuis WEZEP; Suzanna Broekhuizen KAMPEN; Jenniët van Bruggen GRAFHORST; Lucas Diepenbroek Putten; Albèrt Driessen GENEMUIDEN; Jurrian Dunnink STAPHORST; Carlos Dunnink STAPHORST; Evan Evink OOSTERWOLDE; Anna Haase KAMPEN; Hillien Hakvoort URK; Matthias Hofstede ZALK; Thirza Jonkers NUNSPEET; Inge Kisteman NIEUWLEUSEN; Thijs Kreuger ‘T LOO OLDEBROEK; Berend Lokhorst IJSSELMUIDEN; Jitse Maas Doornspijk; Margreet Meuleman IJSSELMUIDEN; Anne-Marie Mussche STAPHORST; André Mussche STAPHORST; Rebecca Noorloos URK; Linde van Olst DOORNSPIJK; Thobias van Olst IJSSELMUIDEN; Klaasje den Ouden STAPHORST; Jesse Oudijk ‘T HARDE; Albèrt Pierik ‘T HARDE; Nienke van der Plaats KAMPEN; Danou Poll Kampen; Daniella Rafelyan STAPHORST; Heidie Ras URK; Tim Roos DOORNSPIJK; Laureen Schurink GENEMUIDEN; Luuk Schuurman DALFSEN; Carin Smink PUNTHORST; Joël Uitslag URK; Jorick Vader EMMELOORD; Matthias van der Veen NIEUWEROORD; Nienke Verloop IJSSELMUIDEN; Céline Visscher IJSSELMUIDEN; Ilse Visser KAMPEN; Dian van de Weg OOSTERWOLDE; Gertrude Westhoff GENEMUIDEN; Margretha Wiersma DRIEZUM

Staphorst Mavo  

Alberto Benjamins TIENDEVEEN; Thomas Bisschop ROUVEEN; Kars Bouwman STAPHORST; Inge Brand PUNTHORST; Sanne Brand STAPHORST; Karlos Brand STAPHORST; Tjitze Bruintjes Staphorst; Arnoud Compagner NIEUWLEUSEN; Leonie Coster STAPHORST; Roelien Coster STAPHORST; Arne van Dijk STAPHORST; Justin Dunnink STAPHORST; Jorinde Hattem STAPHORST; Mirja Hokse PUNTHORST; Daniëlle Holterman STAPHORST; Arjen Huls STAPHORST; Joëlle Huls STAPHORST; Jesina Jaspers Faijer ROUVEEN; Michiel Koobs ROUVEEN; Anne-Lynn Kooiker STAPHORST; Simone Korterink STAPHORST; Marco Kuiper STAPHORST; Reinald de Lange STAPHORST; Edward Mostert BALKBRUG; Dirk-Jan Mulder ROUVEEN; Richard Mussche STAPHORST; Annelie Mussche STAPHORST; Paul Mussche STAPHORST; Ruben Nobel IJHORST; Dineke Romkes ROUVEEN; Fennie Russcher STAPHORST; Dayenne Schra STAPHORST; Esther Talen STAPHORST; Johannes Troost STAPHORST; Joran Troost PUNTHORST; Jesse Veijer STAPHORST; Carole Veijer STAPHORST; Klaasjan Vogelzang STAPHORST; Ben Ymker MEPPEN

Urk Mavo  

Aliene Baarssen URK; Wouter van den Berg URK; Karel van Bezooijen URK; Anne-Gré de Boer URK; Jan de Boer URK; Jacoba de Boer URK; Hanna de Boer URK; Ingrid Bos TOLLEBEEK; Johannes Coenen URK; Lysa van Haaften URK; Jacob Hakvoort URK; Piet Hoefnagel TOLLEBEEK; Lucas Kaat EMMELOORD; Anne-Willem Kaptijn URK; Jantine Korf URK; Willemijn Korf URK; Mariëlle Kramer URK; Hessel Kramer URK; Jesse Kramer Urk; Janne- Kristel Kramer URK; Henrike Kramer URK; Laura Kramer URK; Andrea van Leeuwen URK; Pieter Loosman URK; Grethe Loosman URK; Rein Morren URK; Anouk Pasterkamp URK; Arie Post URK; Jacob Wouter Post URK; Louw Post URK; Jelle Post URK; Klaas Post URK; Anneke Ras URK; Albert Ras URK; Janneke Romkes URK; Jakob Schinkel URK; Jacoba van Slooten URK; Timanda Snoek URK; Albert Snoek URK; Corline Snoek URK; Anna Snoek URK; Johannes van Urk URK; Jansje van Veen URK; Nienke Visscher Urk; Dorieke Wakker URK

Concours interscolaire

De uitslag van het concours interscolaire is eindelijk daar! De jury heeft genoten van geweldige inzendingen. Het was een groot feest om alle (zelfgeschreven) Franstalige liedjes te beluisteren, bekijken en te beoordelen. Quelle créativité!
Catégorie 1 (classes 1, 2)

  1. SG Pieter Zandt – Et on ne va pas à l’école (Maarten van Kranenburg et Gijs Stam) (filmpje)
  2. Utrechts Stedelijk Gymnasium – Danser  (Seth, Alec, Manou, Melinda)
  3. ORS Lek en Linge – Je ne comprends pas  (Cienna, Meike )

 

Op de foto de winnende leerlingen met hun docente J.H. van Putten-Seppenwoolde, die de docentenprijs ontving.

Met dank aan Dhr. M. Grandia voor de technische ondersteuning.

Geslaagd vmbo!

(vermelde leerlingen hebben hiervoor toestemming gegeven)

Diploma Praktijkonderwijs
Jenchelien Aarten, IJsselmuiden; Nathan Eikelboom, IJsselmuiden; Bert van Raamsdonk, Kampen; Jarno van Wendel, Grafhorst

Entree – assistent Horeca, Voeding- en Voedingsindustrie
Jenchelien Aarten, IJsselmuiden

Entree – assistent Logistiek
Jarno van Wendel, Grafhorst;

Basisberoepsgerichte leerweg techniek
Jorian Beijeman OLDEBROEK; Vincent Berkhout URK; Rein Groen OUDEMIRDUM; Thom van der Heide OOSTERWOLDE; Jan hendrik Jelier GENEMUIDEN; Jaron Kuiper STAPHORST; Joop Post URK; Bertrick Aarten KAMPERVEEN; Mark Bijker ROUVEEN; Hendrik Kemp PUNTHORST; Tim van de Kolk GRAFHORST; Albert-Cornelis Kramer URK; Joël Post EMMELOORD; Laurens Talen STAPHORST; Wilbert van Woudenbergh ELBURG;

Kaderberoepsgerichte leerweg techniek
Jelte van der Bijl URK; Klaas Harm Braamskamp STAPHORST; Alexander Doornewaard OLDEBROEK; Marnick van den Dragt DOORNSPIJK; Sean van Es ELBURG; Marcus Koekoek HOOGEVEEN; Harmen Kooiker STAPHORST; Twan Vader EMMELOORD; Tom Visser KAMPEN; Henrik Bijker ROUVEEN; Maarten Bisschop ROUVEEN; Kristian Bloemert STAPHORST; Johannes de Boer URK; Ronald Coster Staphorst; Ruben Courtz STAPHORST; Pieter Hakvoort URK; Frank Hofman PUNTHORST; René Mussche STAPHORST; Willard Riezebos GENEMUIDEN; Rutger van der Weerd KAMPEN;

Basisberoepsgerichte leerweg Z&W / E&O
Jetske van der Bijl Urk; Lisa-Li de Boer URK; Henrieke van den Bosch Oldebroek; Andrea Leeuwenkamp OUDEMIRDUM; Jonathan van der Molen IJSSELMUIDEN; Maaike van ‘t Oever KAMPEN; Gerlinda Schilder Doornspijk; Gerrit van Slooten URK; Alise Verweij Haulerwijk; Corrianne Visscher GENEMUIDEN;

Kaderberoepsgerichte leerweg Z&W / E&O
Janine Bakker URK; Marlieke Beens GENEMUIDEN; Els van den Belt IJSSELMUIDEN; Paulus van de Berg URK; Joanne Bijker ROUVEEN; Bianca Bloemert PUNTHORST; Jerinde Bloemert PUNTHORST; Jacob de Boer URK; Rianne van Dalfsen GENEMUIDEN; Linda van Dieren IJSSELMUIDEN; Henrieke van Elp STAPHORST; Anna Flier IJSSELMUIDEN; Jorian den Hartog URK; Louisa van Hell KAMPEN; Sherry-Ann Hernandez Hernandez Urk; Corina Huisman GRAFHORST; Jennifer Huls STAPHORST; Gelies Huls STAPHORST; Gerlinde Jumelet GENEMUIDEN; Heleen Keuter URK; Brenda Klaassen GENEMUIDEN; Arianne Koekoek STAPHORST; Mariënte Koffeman URK; Thomas van de Kolk GRAFHORST; Jenneke Kramer URK; Joas van der Molen OOSTERWOLDE; Nanda Nobel URK; Anna Pleijzier GENEMUIDEN; Carolina van Reenen Drachten; Nelianne van Renselaar DOORNSPIJK; Jacob Roeten GENEMUIDEN; Lukas Schaak URK; Rosalie Schra STAPHORST; Elsa Sluimers EMMELOORD; Annelien Stolker HARICH; Cris Tol URK; Annemarie Versprille KRAGGENBURG; Benjamin de Vries GENEMUIDEN; Marjanne de Vries URK; Naomi van der Weerd IJSSELMUIDEN; Reineke de Wit URK; Zwanie Woord URK; Mathilde Zweers STAPHORST;

 

Uitslag examens M/H/V

Vmbo mavo – Kampen

Andreas den Admirant HOOGEVEEN; Maarten  Amersfoort GENEMUIDEN; Marieke van Asselt IJSSELMUIDEN; Omar  Azoo KAMPEN; Carolien  Beens GENEMUIDEN; Lisette  Beens GENEMUIDEN; Jasper  Beijeman OLDEBROEK; Cees-Jan van den Belt GENEMUIDEN; Hester van den Belt GRAFHORST; Merith  Boeder ENKHUIZEN; Gera Bonthuis GENEMUIDEN; Fu-Lu  Bos ENKHUIZEN; Kornelis van den Brink OLDEBROEK; Jorrit  Brink IJSSELMUIDEN; Annelie van de Bruinhorst GENEMUIDEN; Jenneke van de Bruinhorst GRAFHORST; Eliene van Dalfsen GRAFHORST; Eline van Dieren GENEMUIDEN; Thomas Draaijer OLDEBROEK; Annet van den End GENEMUIDEN; Willemieke van den End IJsselmuiden; Joas Gerrits, IJSSELMUIDEN; Rosanne de Haan GENEMUIDEN; Irene van Hattem GENEMUIDEN; Rens Heutink GENEMUIDEN; Marith van Hierden IJSSELMUIDEN; Laura  Hoeve IJSSELMUIDEN; Ruth Hofstede IJSSELMUIDEN; Rosanne  Huisman OLDEBROEK; Emmelie Klomp GENEMUIDEN; Jennet  Klomp GENEMUIDEN; Herwin  Klompenmaker GENEMUIDEN; Joas  Klompenmaker IJSSELMUIDEN; Jennifer Koers KAMPERVEEN; Nelleke  Kooiman ENKHUIZEN; Willianne  Kroes DOORNSPIJK; Jet  Last GENEMUIDEN; Tanja  Last MASTENBROEK; Sophie  Leusink GENEMUIDEN; Bart  Limburg GRAFHORST; Jan  Marcus IJSSELMUIDEN; Alianne  Mateboer GENEMUIDEN; Joran Meuleman IJSSELMUIDEN; Karen  Meijwaard GENEMUIDEN; Jurien  Mekking KAMPEN; Denice  Nieuwenhuis GRAFHORST; Gerlisa van Norel DOORNSPIJK; Jannelien den Otter GENEMUIDEN; Laurentien  Pleijsier GENEMUIDEN; Annerieke  Plette OOSTERWOLDE; Jan van Rees GENEMUIDEN; Berthilde van Renselaar; DOORNSPIJK; Jorian van de Ridder GENEMUIDEN; Henri  Rozemuller IJSSELMUIDEN; Nick  Schakelaar ZWOLLE; Demi  Schreurs OOSTERWOLDE; Jacqueline  Slingerland GENEMUIDEN; Tabitha  Smit GRAFHORST; Yerdian  Smit HOLLANDSCHEVELD; Geerke  Stevens IJSSELMUIDEN; Mark  Troost STAPHORST; Jan van der Veen DE FALOM; Gerwald van der Vegte Oldebroek; Maartje  Verloop IJSSELMUIDEN; Levi  Vermeij IJSSELMUIDEN; Jan  Visscher GENEMUIDEN; Herman Vlastuin IJSSELMUIDEN; Maria van de Wege KAMPEN; Siemen van Wendel GRAFHORST; Tineke van Wendel GRAFHORST; Arnoud  Wessels Genemuiden; Hendrien  Westerink OLDEBROEK; Alieke  Westhoff OLDEBROEK; Gerson  Wind IJSSELMUIDEN; Jarko van Zeumeren Hasselt

 

Vmbo – mavo Staphorst

Thomas  Bisschop ROUVEEN; Jannick  Bloemert PUNTHORST; Kars  Bouwman STAPHORST; Inge  Brand PUNTHORST; Sanne  Brand STAPHORST; Karlos  Brand STAPHORST; Tjitze  Bruintjes Staphorst; Arnoud  Compagner NIEUWLEUSEN; Leonie  Coster STAPHORST; Roelien  Coster STAPHORST; Arne van Dijk STAPHORST; Justin  Dunnink STAPHORST; Jorinde  Hattem STAPHORST; Mirja  Hokse PUNTHORST; Nicolien den Hollander STAPHORST; Daniëlle  Holterman STAPHORST; Arjen  Huls STAPHORST; Joëlle  Huls STAPHORST; Jesina  Jaspers Faijer ROUVEEN; Michiel  Koobs ROUVEEN; Anne-Lynn  Kooiker STAPHORST; Simone  Korterink STAPHORST; Reinald de Lange STAPHORST; Edward  Mostert BALKBRUG; Dirk-Jan  Mulder ROUVEEN; Paul  Mussche STAPHORST; Ruben  Nobel IJHORST; Dineke  Romkes ROUVEEN; Fennie  Russcher STAPHORST; Giliam  Snippe Noordscheschut; Esther  Talen STAPHORST; Johannes  Troost STAPHORST; Joran  Troost PUNTHORST; Jesse  Veijer STAPHORST; Klaasjan  Vogelzang STAPHORST; Ben  Ymker MEPPEN;

 Vmbo mavo – Urk  

Aliene  Baarssen URK; Wouter van den Berg URK; Karel van Bezooijen URK; Anne-Gré de Boer URK; Jacoba de Boer URK; Jan de Boer URK; Hanna de Boer URK; Ingrid Bos TOLLEBEEK; Johannes  Coenen URK; Lysa van Haaften URK; Jacob  Hakvoort URK; Piet  Hoefnagel TOLLEBEEK; Lucas  Kaat EMMELOORD; Anne-Willem  Kaptijn URK; Willemijn  Korf URK; Janne-Kristel Kramer URK; Mariëlle  Kramer URK; Henrike Kramer URK; Hessel  Kramer URK; Jesse  Kramer Urk; Laura  Kramer URK; Andrea van Leeuwen URK; Grethe  Loosman URK; Pieter Loosman URK; Anouk  Pasterkamp URK; Sarah Polinder URK; Arie  Post URK; Jacob Wouter  Post URK; Jelle  Post URK; Klaas  Post URK; Albert Ras URK; Anneke  Ras URK; Janneke Romkes URK; Jakob  Schinkel URK; Jacoba van Slooten URK; Timanda  Snoek URK; Albert  Snoek URK; Piet  Snoek URK; Johannes van Urk URK; Bertus van Veen URK; Jansje van Veen URK; Nienke Visscher URK; Dorieke  Wakker URK;

Havo

David  Aalbers HASSELT; Hermen van Arnhem STAPHORST; Femke  Bakker GENEMUIDEN; Leah  Bakker Urk; Alie  Bakker URK; Thom  Beelen GENEMUIDEN; Liesbeth  Beens GENEMUIDEN; Mirjam  Beens GENEMUIDEN; Edwin  Beijeman OLDEBROEK; Rutger van den Belt GRAFHORST; Wytske van den Berg KAMPEN; Hillianne van der Bij OUDEMIRDUM; Jan  Bij de Vaate URK; Yarco  Bloemert STAPHORST; Christiaan  Boekholt TOLLEBEEK; Jan de Boer URK; Hilde de Boer URK; Marianne de Boer URK; Ruben  Booij HASSELT; Joost  Boot KAMPEN; Niklas  Brand STAPHORST; Annerieke van den Broek IJSSELMUIDEN; Boaz  Brouwer EMMELOORD; Davine van Dalfsen IJSSELMUIDEN; Renske  Dannenberg TOLLEBEEK; Tim  Dekker IJSSELMUIDEN; Wilburt  Dekker OOSTERWOLDE; Karlijn van Dijk GENEMUIDEN; Laura  Dragt OLDEBROEK; Jentina  Eikelenboom DRACHTEN; Rosalyn  Flier EMMELOORD; Elisabeth  Foppen URK; Hermien  Fuite GENEMUIDEN; Rhodé  Geertsma Kampen; Gersom  Geertsma Kampen; Lizette  Gerssen URK; Christa van Giessen EMMELOORD; Lennard  Gorter ANDIJK; Iris ter Harmsel GENEMUIDEN; Jarno van den Heuvel IJSSELMUIDEN; Brechtje  Holtland IJSSELMUIDEN; Helène  Hoogendijk OLDEBROEK; Daan  Hoogendoorn MARKNESSE; Koob van der Horst GENEMUIDEN; Sanne  Horst ZWOLLE; Herbert ten Hove ‘T LOO OLDEBROEK; Arnoud  Hubach GENEMUIDEN; Berend van ‘t Hul IJSSELMUIDEN; René  Huls STAPHORST; Julia  Jansen STAPHORST; Emely de Jong DRONTEN; Jorieke  Jonkman DOORNSPIJK; Naomi  Juffer Kampen; Judith  Kin STAPHORST; Marit ten Klooster HASSELT; Linda  Kloosterman GENEMUIDEN; Jonathan  Kolk GENEMUIDEN; Britt  Kooiker STAPHORST; Joanne  Kooiker STAPHORST; Julia  Kooiker STAPHORST; Hanna  Kramer Urk; Tessa  Kramer URK; Klaas  Kramer URK; Heidy  Kramer URK; Rianne  Lankman DOORNSPIJK; Lidia  Last GENEMUIDEN; Henrico  Leusink IJSSELMUIDEN; Deborah van der Linde IJsselmuiden; Henriëlle  Mulder GENEMUIDEN; Hendry  Mussche STAPHORST; Daniëlle  Mussche STAPHORST; Yvonne  Mussche STAPHORST; Niek  Mussche GENEMUIDEN; Rens  Nieuwenhuis GRAFHORST; Lyanne  Nijboer STAPHORST; Nienke van Ommeren GRAFHORST; Elise  Paas KAMPEN; Willem  Platte DOORNSPIJK; Martien  Post GENEMUIDEN; Boaz  Quist Tollebeek; Wessel van Riesen GENEMUIDEN; Anne Marije  Schaapman GENEMUIDEN; Charlotte  Slager STAPHORST; Clarisa  Slager STAPHORST; Ruud  Sluimers ENS; Elvira  Smink PUNTHORST; Margreet  Smith MARIËNBERG; Geanne  Stens Staphorst; Annika  Timmerman STAPHORST; Daniël  Troost STAPHORST; Aranka  Tuin STAPHORST; Geraldo  Vels OOSTERWOLDE; Harm  Visscher STAPHORST; Joas  Visser URK; Jolin  Vlastuin IJsselmuiden; Hendrik  Voorwinden Lunteren; Gerson de Waal OLDEBROEK; Neline  Wakker URK; Rienke van der Weerd GENEMUIDEN; Marlena Weerstand Urk; Teun  Wemmers URK; Jannick  Westhoff Espel; Sophie  Witvliet OLDEBROEK; Frederique  Woord URK;

Vwo 

Xander  Akkerman STAPHORST; Emma Van As IJSSELMUIDEN; Esther  Balder IJHORST; Hilde  Bart KAMPEN; Sandor  Bisschop ROUVEEN; Daniël  Boer IJSSELMUIDEN; Rhodé de Boer STAPHORST; Anieke  Boon GRAFHORST; Anne-Louise  Boot LELYSTAD; Marc  Borkhuis WEZEP; Suzanna  Broekhuizen KAMPEN; Jenniët van Bruggen GRAFHORST; Lucas  Diepenbroek Putten; Albèrt  Driessen GENEMUIDEN; Jurrian  Dunnink STAPHORST; Carlos  Dunnink STAPHORST; Evan  Evink OOSTERWOLDE; Anna  Haase KAMPEN; Hillien  Hakvoort URK; Matthias  Hofstede ZALK; Thirza  Jonkers NUNSPEET; Inge  Kisteman NIEUWLEUSEN; Thijs  Kreuger ‘T LOO OLDEBROEK; Berend  Lokhorst IJSSELMUIDEN; Jitse  Maas Doornspijk; Margreet  Meuleman IJSSELMUIDEN; Anne-Marie  Mussche STAPHORST; Rebecca  Noorloos URK; Linde van Olst DOORNSPIJK; Thobias van Olst IJSSELMUIDEN; Klaasje den Ouden STAPHORST; Albèrt  Pierik ‘T HARDE; Nienke van der Plaats KAMPEN; Danou  Poll Kampen; Heidie  Ras URK; Tim  Roos DOORNSPIJK; Laureen  Schurink GENEMUIDEN; Luuk  Schuurman DALFSEN; Carin  Smink PUNTHORST; Joël  Uitslag URK; Jorick  Vader EMMELOORD; Céline  Visscher IJSSELMUIDEN; Ilse  Visser KAMPEN; Dian van de Weg OOSTERWOLDE; Gertrude  Westhoff GENEMUIDEN; Margretha  Wiersma DRIEZUM; Christianne  Woord URK;

Staphorst verbindt middelbare scholieren en ondernemers

Dat bij de inwoners van gemeente Staphorst het ondernemerschap in de genen zit, staat buiten kijf. Want in totaal telt de gemeente – ruim 17.000 inwoners – namelijk meer dan 1.850 bedrijven. Maar wat in heel Regio Zwolle geldt, geldt ook zeker in Staphorst: een tekort aan personeel. Daarnaast lukt het de bedrijven daar maar moeilijk om jongeren aan zich te binden. Door met scholen en bedrijven samen te werken, wil Staphorst de jeugd behouden voor lokale ondernemers.

‘Iedereen kent het probleem van de vroege uitstroom van met name havoleerlingen’, vertelt Lucas Mulder, wethouder van gemeente Staphorst, een van de 22 gemeentes van Regio Zwolle. Om dat probleem aan te pakken, legde de gemeente contact met middelbare scholen. ‘We zijn langs alle scholen in het voortgezet onderwijs gegaan waar leerlingen uit Staphorst op zitten. Dan moet je denken aan Pieter Zandt Scholengemeenschap in Staphorst, maar ook bijvoorbeeld Terra, Greijdanus, Stad en Esch en CSG Dingstede in Meppel’, vertelt Mulder.

Lees meer

 

 

Koninklijk bezoek op Urk

Prinses Laurentien kwam deze week op Urk, om opnieuw het gesprek aan te gaan met Urker scholieren.

Tien scholieren van het Pieter Zandt en Berechja college, twee politieagenten, twee docenten en wethouder Freek Brouwer gingen met elkaar de dialoog aan. Om vragen te stellen, goed te luisteren en elkaar beter te begrijpen.

>> Lees meer

Locatie Kampen

Locatie Urk

  • Vlechttuinen 6

  • 8322 BA Urk

  • Tel: 038 8700800

Locatie Staphorst

  • Achthoevenweg 3

  • 7951 SK Staphorst

  • Tel: 038 8700800

Locatie IJsselmuiden

  • Grafhorsterweg 53

  • 8271 CB IJsselmuiden

  • Tel: 038 8700800