Geslaagd!!

Geslaagd!!

(Alle genoemde leerlingen hebben toestemming gegeven om vermeld te worden)

2e tijdvak Pieter Zandt scholengemeenschap, Locatie Kampen
Vmbo-BB Techniek
Cornelis Kramer, URK

Vmbo-KB Zorg & Welzijn
Eveline Kleijer, IJSSELMUIDEN; Willemijn Romkes, URK

Vmbo-KB Economie & Ondernemen
Julia Slager, STAPHORST

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs
Femke Beens, IJSSELMUIDEN; Janneke Eenkhoorn, GENEMUIDEN; Nayra Peñaloza Estrada, KAMPEN

Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs
Matthea Hoekstra, URK; Berdien Nagelhoud, Doornspijk; Gerine Simonse, ENS; Eline Slager, STAPHORST; Cornelis van der Vlist, Genemuiden;

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs, Locatie Urk
Julia Snoek, Urk

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs, Locatie Staphorst
Hannah Mussche, STAPHORST

Getuigschrift Praktijkonderwijs
Hendrik Bakker, Urk; Henk van de Belt, Grafhorst; Jauke ten Brinke, IJsselmuiden; Corine Heikamp, Damwoude; Eduard Klein, Genemuiden; Jaron Klooster, IJsselmuiden; Freek Koffeman, Urk; Jan van Leeuwen, IJsselmuiden; Phoebe Potkamp, IJsselmuiden; Niek van de Vegte, Kamperveen; Gerrian Wind, IJsselmuiden.

Entree – assistent Bouwen, Wonen en Onderhoud:
Henk van de Belt, Grafhorst; Gerrian Wind, IJsselmuiden

Entree – assistent Horeca, Voeding- en Voedingsindustrie
Niek van de Vegte, Kamperveen

Entree – assistent Logistiek
Eduard Klein, Genemuiden; Jaron Klooster, IJsselmuiden; Freek Koffeman, Urk

1e tijdvak Pieter Zandt scholengemeenschap, Locatie Kampen

Vmbo-BB Techniek

Wilbert-Jan Baarssen, URK; Niek Beekhof, IJSSELMUIDEN; Hendrik van Engelenhoven, GENEMUIDEN; Johan Hakvoort, URK; Isaac van der Hoeven, GENEMUIDEN; Meindert Koffeman, URK; Jan Kolk, GENEMUIDEN; Daniël van Kolthoorn, OLDEBROEK; Ron Last, MASTENBROEK; Aaldrik Mostert, BALKBRUG; Sander Mussche, STAPHORST; Stefan Mussche, STAPHORST; Gerwin Plette, OLDEBROEK; Niek Post, ‘T HARDE; Jarno Potkamp, IJSSELMUIDEN; Hendrik Klaas Roth, URK; Ton Schoonhoven, GRAFHORST; Auke van Slooten, URK; Albert van der Steeg, GENEMUIDEN; Jelle Tichelaar, ELBURG; Pieter Troost, STAPHORST; Allard Vlastuin, DALFSEN; Ronald de Weerd, ELSPEET; Daniël van de Weg, OOSTERWOLDE; Thomas Zwep, IJSSELMUIDEN

Vmbo-BB Economie & Ondernemen

Heleen de Boer, URK; Han-Bert Borst, GENEMUIDEN; Mark van Dijk, GENEMUIDEN; Danieck Hofland, GENEMUIDEN; Koen Huisbrink, GENEMUIDEN; Janique Jacobs, HOOGEVEEN; William Klomp, GENEMUIDEN; Jan Willem Luten, TIENDEVEEN; Luchelle Magré, DOORNSPIJK

Vmbo-BB Zorg & Welzijn

Marissa van den Berg, IJSSELMUIDEN; Annalien de Boer, URK; Herlinda de Boer, NIEUWLEUSEN; Daniël Boer, STAPHORST; Janneke ten Cate, IJSSELMUIDEN; Evert de Groene, URK; Willianne Huenestein, ELBURG; Britt de Joode, Nieuwleusen; Lisanne Kleijer, IJsselmuiden; Lisa Korevaar, KAMPEN; Janina Kwakkel, OLDEBROEK; Sietske Schenk, URK; Esther Steen Redeker, GRAFHORST; Nelleke Zondag, ‘T HARDE; Janna Zwaagstra, WOUTERSWOUDE

Vmbo-KB Techniek

Jaron Bijker, ROUVEEN; Hermander Bloemert, PUNTHORST; Bas Blok, WEZEP; Pieter Louw de Boer, URK; Harrie ten Brinke, IJSSELMUIDEN; Remco Doldersum, ROUVEEN; Herbert Dunnink, STAPHORST; Bart van Eck, STAPHORST; Lennard de Groot, GENEMUIDEN; Jacob Hakvoort, URK; Gerjan van den Hardenberg, DOORNSPIJK; Teun Hoekstra, URK; Jan Hogenhout, URK; Remco Hulst, STAPHORST; Ruben Jansen, STAPHORST; Gerco Koers, KAMPERVEEN; Rein Kramer, URK; Leander Kuijers, STAPHORST; Marnick van Leeuwen, STAPHORST; Rens Olieman, ZALK; Jelle Olieman, ZALK; Steven Raatgever, GRAFHORST; Tjitse Reitsma, DE WESTEREEN; Johannes Romkes, URK; Johannes Romkes, URK; Jan Rook, IJSSELMUIDEN; Auke van Slooten, URK; Bart Tichelaar, ELBURG; Klaas Vaandering, GRAFHORST; Hendrik van Veen, IJHORST; Albert Venema, DAMWÂLD; Martijn van Wendel, GRAFHORST; Jorien Westerink, ‘T HARDE; Jurian Wierda, EMMELOORD

Vmbo-KB Economie & Ondernemen

Bertus Blom, URK; Claudia Heide, STAPHORST; William Huls, STAPHORST; Jill Jonker, ‘T LOO OLDEBROEK; Willem Knap, SINT JANSKLOOSTER; Elizabeth Kolk, GENEMUIDEN; Ellewieke Last, GRAFHORST; Thijs Olieman, ZALK; Jan-Willem Post, URK; Riëtte van Raalte, ZALK; Carolien van Veen, STAPHORST; Mirjam Versprille, KRAGGENBURG; Cornelis Woord, URK; Ruben Woord, URK

Vmbo-KB Zorg & Welzijn

Julia Beekhof, IJSSELMUIDEN; Martijn Beens, GENEMUIDEN; Rosalie van de Berg, URK; Anna de Boer, URK; Jolien de Boer, URK; Jelly Bosma, DRACHTEN; Claudia Crediet, STAPHORST; Eline van Dalfsen, ANDIJK; Anne-Ruth Dekker, IJSSELMUIDEN; Annemarie Dons, ROUVEEN; Laura Doornewaard, DOORNSPIJK; Heidi van den Dragt, DOORNSPIJK; Anne-Linde de Groot, GENEMUIDEN; Marilyn de Haas, OLDEBROEK; Rosan Haasjes, STAPHORST; Jacoba Haitsma, OUDEMIRDUM; Juliëtte Huizer, Staphorst; Rinske Klaassen, GENEMUIDEN; Louise Koekoek, HOLLANDSCHEVELD; Emma Koffeman, URK; Margriet Kramer, URK; Alinde Kreeft, GRAFHORST; Annemarie Kreeft, GRAFHORST; Keysha Legito, URK; Marita Leusink, IJSSELMUIDEN; Corinda Loosman, URK; Anne-Gré Loosman, URK; Joëlle Mulder, IJsselmuiden; Mirthe Nieuwenhuis, GENEMUIDEN; Marion Noordam, STAPHORST; Daniëlle Noorland, DOORNSPIJK; Esther Pasterkamp, URK; Gretha van Rijn, GRAFHORST; Roos-Hillien Schenk, URK; Thirza Schra, DOORNSPIJK; Esther Schuitemaker, ENKHUIZEN; Mirte Sleurink, KAMPEN; Jennie van Slooten, URK; Talitha van Veen, URK; Julia van der Veen, NIEUWEROORD; Jenine Vrugteveen, URK; Rosita Wagtho, LELYSTAD; Anne-Myrthe de With, RUTTEN; Anne-Lisa Witteveen, DOORNSPIJK; Jenneke Woord, URK

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs

Kyara Bakker, GENEMUIDEN; Gerben Beens, GENEMUIDEN; Marith Beens, GENEMUIDEN; Britt van den Belt, IJSSELMUIDEN; Lennart van den Berg, IJsselmuiden; Marten Blok, ‘t Loo Oldebroek; Ferry van der Blonk, ENKHUIZEN; Machla Boender, LELYSTAD; Eize Boonstra, OUDEMIRDUM; Esra Bos, OOSTERWOLDE; Geraline Bossenbroek, DOORNSPIJK; Markus Brand, STAPHORST; Jacco Brinkman, DALFSEN; Rico de Bruijne, KAMPEN; Stef van Dijk, Kampen; Rebekka van Dijk, KAMPEN; Zwanette van Dorp, KAMPEN; Jasper Eenkhoorn, GENEMUIDEN; Janneke Eenkhoorn, GENEMUIDEN; Nico Eikelenboom, BOORNBERGUM; Dian uit de Fles, GRAFHORST; Anouk Flier, IJSSELMUIDEN; Riëlke Fokker, GENEMUIDEN; Kornelis Fuite, GENEMUIDEN; Mette-Marit Fuite, GENEMUIDEN; Erik de Graaf, ANDIJK; Baudina Grandia, IJSSELMUIDEN; Jenoah de Greef, GENEMUIDEN; Sanne Hammer, OLDEBROEK; Arjan Hammer, GENEMUIDEN; Karlijn Heldoorn, GENEMUIDEN; Naomi Holtland, IJSSELMUIDEN; Allard Hubach, IJSSELMUIDEN; Arend Kloosterman, GENEMUIDEN; Jannick Koele, GRAFHORST; Lisanne de Kuiper, LELYSTAD; Christian van Leeuwen, KAMPEN; Wilbert van Lente, OOSTERWOLDE; Joanne Leusink, GRAFHORST; Julia van der Meer, OUDEMIRDUM; Marieke van der Meer, GENEMUIDEN; Adriaan Meuleman, IJSSELMUIDEN; Myrthe Meuleman, GRAFHORST; Erik Meuleman, IJSSELMUIDEN; Rebecca Noorland, IJSSELMUIDEN; Jannelie Okken, DOORNSPIJK; Coralien Okken, DOORNSPIJK; Karst van Ommen, KAMPEN; Jan-Leonard van Oosterhout, GENEMUIDEN;Jarno Pennekamp, IJSSELMUIDEN; Gerdien van Pijkeren, OLDEBROEK; Laurina van de Poll, Doornspijk; Albert Post, Oldebroek; Johannes Post, EMMELOORD; Arend Prins, GENEMUIDEN; Laurens van Rees, GENEMUIDEN; Lisa Riezebos, Grafhorst; Femmieke Riezebos, GENEMUIDEN; Gerlinde Ringelberg, IJSSELMUIDEN; Anne-Jan Roeten, GENEMUIDEN; Willem Ruitenberg, ZALK; Aline Schaap, KAMPEN; Harmke Schenk, URK; Hadassa Schreuder, IJSSELMUIDEN; Deborah Simonse, EMMELOORD; Evalyn van der Spek, IJSSELMUIDEN; Henrick van der Steeg, GENEMUIDEN; Joëlle Steller, IJsselmuiden; Daniël van de Streek, OLDEBROEK; Laura Tichelaar, IJSSELMUIDEN; Wiland Timmerman, GRAFHORST; Hannah den Uijl, KAMPERVEEN; Naomi van der Veen, IJSSELMUIDEN; Debora Verhaar, DOORNSPIJK; Francisco Vinke, DOORNSPIJK; Annelinde Visscher, ZWOLLE; Corné Voorhorst, GENEMUIDEN; Marieke de Vries, GENEMUIDEN; Ilyana Vrijheid, DOORNSPIJK; Lukas van der Weerd, KAMPERVEEN; Gerko van Werven, GRAFHORST; Lisa Westerink, OOSTERWOLDE; Anne-Ruth Westerink, OLDEBROEK; Laurens van de Wetering, GENEMUIDEN; Henrieke van Wette, GENEMUIDEN; Eefke Wielink, DOORNSPIJK; Anne Wijnne, IJSSELMUIDEN

Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs

Jantine Aalberts, KAMPEN; Daniël Aalvanger, TOLLEBEEK; Arik Alderden, NIJKERK; Johannes Bakker, URK; Annelien Bakker, URK; Gerjanne Beens, GENEMUIDEN; Nina Beens, KAMPEN; Marlissa Benard, STAPHORST; Jalena van den Berg, URK; Lisa ten Berge, IJSSELMUIDEN; Nienke Bij de Vaate, URK; Janieke Bisschop, ROUVEEN; Christian de Boer, URK; Sanne Boer, KAMPEN; Matthias de Boer, URK; Anja Boldewijn, STAPHORST; Renske Boon, MARKNESSE; Gerco Bor, LELYSTAD; Margret Bor, LELYSTAD; Jany Bos, URK; Elselien Bouwman, STAPHORST; Kimberly van Boven, KAMPEN; Marinda van Braak, KAMPEN; Sharon Brakke, STAPHORST; Anne-Gré Brands, URK; Reindert Jan Brouwer, STAPHORST; Ruben Brussé, URK; Larissa Compagner, STAPHORST; Senna Courtz, ROUVEEN; Rianne van Dalfsen, GENEMUIDEN; Nienke Dekker, IJSSELMUIDEN; Lydia Diepeveen, URK; Maureen van Dieren, GENEMUIDEN; Rosemarie van Dijk, GENEMUIDEN; Janoah van Dijk, IJSSELMUIDEN; Jonathan Draaijer, OLDEBROEK; Karla Dunnink, STAPHORST; Alianne Dunnink, STAPHORST; Jolein Eenkhoorn, GENEMUIDEN; Rosalie Everts, HOLLANDSCHEVELD; Loïs Gerritsen, LELYSTAD; Lyanne Gijsenbergh, OOSTERWOLDE; Marjolein Gorter, ANDIJK; Rajco de Groot, KAMPERVEEN; Daniël de Haan, IJSSELMUIDEN; Tobias van der Haar, Lelystad; Martijn van Haarlem, ELBURG; Judith Hagen, STAPHORST; Frits Herngreen, IJSSELMUIDEN; Eljan Heutink, ROUVEEN; Maaike Hoekstra, URK; Nathan Holtland, IJSSELMUIDEN; Thom Holtland, IJSSELMUIDEN; Chris Holtland, IJSSELMUIDEN; Nienke Hop, OLDEBROEK; Corine van der Horst, KAMPEN; Joas van Houwelingen, GENEMUIDEN; Sander van ‘t Hul, KAMPEN; Clariska Huls, STAPHORST; Wendy Janssen, URK; Imke Kaashoek, IJSSELMUIDEN; Willemein van der Kamp, GENEMUIDEN; Jannieke Kaptein, URK; William Kater, URK; Janick van Kesteren, STAPHORST; Liselotte Kin, STAPHORST; Joanne Kleijer, KAMPEN; Jaap Klip, EMMELOORD; Mariëlle Klomp, EMMELOORD; Nadine Klompenmaker, KAMPEN; Thamara Kloosterman, STAPHORST; Femia Kolk, GENEMUIDEN; Joanne Kooiker, ROUVEEN; Marjelle Kroon, GENEMUIDEN; Emma Krooneman, NUNSPEET; Michelle Kuiper, STAPHORST; Janneke Loosman, URK; Arend Mateboer, GENEMUIDEN; Nienke Melis, GENEMUIDEN; Deborah Meun, URK; Karin Mostert, BALKBRUG; Anna-Rhodé Naberman, HASSELT; Elise van Ommeren, GRAFHORST; Walter Peppinck, IJSSELMUIDEN; Joke Poepjes, MARKNESSE; Jacob Post, URK; Gerrit Post, URK; Hermen Roo, STAPHORST; Lisanne Roos, VEENENDAAL; Sanne Roskam, URK; Gerald Rozeboom, DOORNSPIJK; Judith Runherd, NIEUWLEUSEN; Arianne Russcher, STAPHORST; Martijn Schreuder, KAMPEN; Nienke Selles, GENEMUIDEN; Geerthilde Selles, IJSSELMUIDEN; Annelie Slager, STAPHORST; Teunis van Slooten, URK; Harm Jan van der Sluis, GRAFHORST; Caroliene Snoek, URK; Elke Steenstra, GENEMUIDEN; Rhodé Tichelaar, ELBURG; Mattanja Timmerman, STAPHORST; Gerlinde Tippe, STAPHORST; Juan Tol, URK; Jeanine Troost, STAPHORST; Jasper Troost, STAPHORST; Vera van Urk, EMMELOORD; Klaas-Jan van Urk, URK; Yvonne Vader, EMMELOORD; Rineke van ‘t Veen, Oldebroek; Thomas Veltman, IJSSELMUIDEN; Adrienne Verheij, DOORNSPIJK; Joni Vermeij, IJSSELMUIDEN; Aida Visser, URK; Carlien Visser, URK; Cherine Vos, STAPHORST; Margreet van der Weerd, KAMPEN; Hester van Wendel, GRAFHORST; Julian van Werven, GRAFHORST; Gerrit Wezelman, URK; Henrick van Wezep, DOORNSPIJK; Martijn van Winkelen, KAMPERVEEN; Rutger Woltinge, Kampen

Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs

Annette Bakker, URK; Jacob Bart, IJSSELMUIDEN; Rianne van den Berg, KAMPEN; Grethe Berkhout, URK; Bart de Boer, URK; Rense de Boer, NOARDBURGUM; Willemijn de Boer, URK; Gerbert Bouwman, STAPHORST; Renate Crediet, STAPHORST; Maurice Dekker, EMMELOORD; Daniëlle van Dort, IJSSELMUIDEN; Nynke Fahner, IJSSELMUIDEN; Jesse Geertsma, KAMPEN; Robert van der Graaf, OLDEBROEK; Géritha Heutink, GENEMUIDEN; Alex van Horssen, ESPEL; Annemijn van der Horst, STAPHORST; Matthijs de Jong, STAPHORST; Jasper Kooiker, ROUVEEN; Niels Kooiker, STAPHORST; Mariëlle Kortlever, ELBURG; Gerben Koster, STAPHORST; Albert-Arie Kramer, URK; Hilline Kroon, GENEMUIDEN; Jan-Willem Lankman, DOORNSPIJK; Myrthe Lindeboom, GENEMUIDEN; Margriete van Middendorp, URK; Marjolijn Mostert, KAMPERVEEN; Jaucke van Ommeren, GRAFHORST; Rebekka Post, URK; Marit Reurink, NOORDEINDE; Jelmer Schurink, GENEMUIDEN; Roelof Siebert, GENEMUIDEN; Lawrence Talen, STAPHORST; Corine Ubak, STAPHORST; Petra van der Veen, DE FALOM; Jacqueline Veijer, STAPHORST; Sophie Veijer, STAPHORST; Kees Veldhuijzen, GENEMUIDEN; Agéke Verhaar, DOORNSPIJK; Meindert van Vlastuin, WEZEP; Esther Vos, IJSSELMUIDEN; Klaas Wakker, URK; Jelle Wielink, KAMPERVEEN; Hilline van de Zandschulp, STAPHORST; Jonathan Zeeman, URK

Pieter Zandt scholengemeenschap, Locatie URK

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs

Sijmen Baarssen, URK; Jelle Baarssen, URK; Emma Baarssen, URK; Maria Bakker, URK; Helena Bakker, URK; Mark Beswerda, EMMELOORD; Meindert van Bezooijen, URK; Louw de Boer, URK; Dianne de Boer, URK; Leah de Boer, URK; Michel de Boer, URK; Iris Boere, ESPEL; Marieke Bom, NAGELE; Gert-Jan de Borst, URK; Jonathan Deelen, Emmeloord; Karin Dekker, EMMELOORD; Louwrens van Dokkum, URK; Benjamin Ekkel, ZWARTSLUIS; Neline Hakvoort, URK; Willeke Hakvoort, URK; Louw Hakvoort, URK; Theressa Hakvoort, URK; Greetje Hoekstra, URK; Kristien Hoorn, URK; Jo-Anne Hoorn, URK; Risanne Kapitein, URK; Andries Kaptijn, URK; Kristy-Anne Keuter, URK; Alisha Korf, URK; Janieta Kramer, URK; Sanne Kramer, URK; Nelie Loosman, URK; Adriejanne van Oosterhout, URK; Rick Pasterkamp, URK; Joanne Post, URK; Geke Post, URK; Sjaniene Post, URK; Albert Ras, URK; Anne-Gré Ras, URK; Stefan Romkes, URK; Elisabeth Schraal, URK; Petra van Slooten, URK; Jan van Slooten, URK; Johannes van Slooten, URK; Jacob Snoek, URK; Heleen Snoek, URK; Klaas van Veen, URK; Maarten Verbaan, URK; Albert Visscher, URK; Bettruida Visser, URK; André Visser, URK; Armanda van der Wiel, URK; Adriana Woord, URK; Klaas-Lucas Zeeman, URK

Pieter Zandt scholengemeenschap, Locatie Staphorst

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs

Machteld Aalbers, ZWOLLE; Reinier Balder, IJHORST; Andrea van den Berg, STAPHORST; William Bijker, ROUVEEN; Robert Bisschop, ROUVEEN; Judith Boldewijn, STAPHORST; Bernard Brakke, STAPHORST; Xandro Brand, STAPHORST; Dianne Compagner, STAPHORST; Marnick Dominé, STAPHORST; Lisa van Elp, STAPHORST; Marisha Hengsteboer, STAPHORST; Joëlle van der Horst, STAPHORST; Marlissa Hulst, PUNTHORST; Xander Jansen, STAPHORST; Herman Kemp, PUNTHORST; Herman Kin, STAPHORST; René Kisteman, ROUVEEN; Gerjan Koekoek, HOLLANDSCHEVELD; Henrieke Kooiker, STAPHORST; Mariëlle Krale, STAPHORST; Mark Krale, ROUVEEN; Alyda Kruidhof, STAPHORST; Jeroen Kuiper, ROUVEEN; Joran Kuiper, STAPHORST; Florian van Leeuwen, STAPHORST; Jarina Lier, NIEUWLEUSEN; Jasper Mulder, STAPHORST; Rosalyn Mussche, STAPHORST; Hester Mussche, STAPHORST; Daniël Mussche, STAPHORST; Jarno Mussche, STAPHORST; William Oosterling, STAPHORST; Jacobine Petter, NIEUWLEUSEN; Ruben Ritsma, ROUVEEN; Vera Roo, STAPHORST; Joëlle Russcher, STAPHORST; Sander Schoenmaker, STAPHORST; Margreet Slager, STAPHORST; Nico Slager, STAPHORST; Ruben Slager, STAPHORST; Jonathan Stoel, STAPHORST; Annelie Talen, STAPHORST; Wendy Veijer, STAPHORST; Liset Visscher, ROUVEEN; Lénora Vos, NOORDSCHESCHUT; Esther de Wit, ROUVEEN

 

 

Locatie Kampen

  • Kamperstraatweg 1a

  • 8265 PA Kampen

  • Tel: 038 8700800

  • Algemeen: info@pieterzandt.nl

  • Facturen: facturen@pieterzandt.nl

Locatie Urk

  • Vlechttuinen 6

  • 8322 BA Urk

  • Tel: 038 8700800

Locatie Staphorst

  • Achthoevenweg 3

  • 7951 SK Staphorst

  • Tel: 038 8700800

Locatie IJsselmuiden

  • Grafhorsterweg 53

  • 8271 CB IJsselmuiden

  • Tel: 038 8700800