Categorie: Nieuws

Rookvrije school

Van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Vanaf 1 augustus moeten alle schoolterreinen rookvrij zijn, van primair onderwijs tot en met mbo’s en universiteiten.
Zien roken doet roken en het schoolterrein moet niet de plek zijn waar kinderen leren roken. In 2040 willen we een
rookvrije generatie. Samen met het Trimbos-instituut, de Gezonde School en de Alliantie Nederland Rookvrij werken we hier naar toe.

 

Zomervakantie

Alle ouders hebben een algemene nieuwsbrief ontvangen met informatie m.b.t. volgend cursusjaar.

We wensen iedereen alvast een goede vakantieperiode toe!

Diploma-uitreikingen

Omdat we dit jaar op een creatieve manier onze uitreikingen mogen vormgeven zal het anders gaan dan vorige jaren. Dit maakt het wel extra speciaal! Elke teamleider heeft een rooster gemaakt op welke tijden de uitreikingen zijn. Dit rooster wordt met de ouders en leerlingen gedeeld.

Naar het rooster

 

Geslaagd!!

(Alle genoemde leerlingen hebben toestemming gegeven om vermeld te worden)

2e tijdvak Pieter Zandt scholengemeenschap, Locatie Kampen
Vmbo-BB Techniek
Cornelis Kramer, URK

Vmbo-KB Zorg & Welzijn
Eveline Kleijer, IJSSELMUIDEN; Willemijn Romkes, URK

Vmbo-KB Economie & Ondernemen
Julia Slager, STAPHORST

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs
Femke Beens, IJSSELMUIDEN; Janneke Eenkhoorn, GENEMUIDEN; Nayra Peñaloza Estrada, KAMPEN

Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs
Matthea Hoekstra, URK; Berdien Nagelhoud, Doornspijk; Gerine Simonse, ENS; Eline Slager, STAPHORST; Cornelis van der Vlist, Genemuiden;

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs, Locatie Urk
Julia Snoek, Urk

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs, Locatie Staphorst
Hannah Mussche, STAPHORST

Getuigschrift Praktijkonderwijs
Hendrik Bakker, Urk; Henk van de Belt, Grafhorst; Jauke ten Brinke, IJsselmuiden; Corine Heikamp, Damwoude; Eduard Klein, Genemuiden; Jaron Klooster, IJsselmuiden; Freek Koffeman, Urk; Jan van Leeuwen, IJsselmuiden; Phoebe Potkamp, IJsselmuiden; Niek van de Vegte, Kamperveen; Gerrian Wind, IJsselmuiden.

Entree – assistent Bouwen, Wonen en Onderhoud:
Henk van de Belt, Grafhorst; Gerrian Wind, IJsselmuiden

Entree – assistent Horeca, Voeding- en Voedingsindustrie
Niek van de Vegte, Kamperveen

Entree – assistent Logistiek
Eduard Klein, Genemuiden; Jaron Klooster, IJsselmuiden; Freek Koffeman, Urk

1e tijdvak Pieter Zandt scholengemeenschap, Locatie Kampen

Vmbo-BB Techniek

Wilbert-Jan Baarssen, URK; Niek Beekhof, IJSSELMUIDEN; Hendrik van Engelenhoven, GENEMUIDEN; Johan Hakvoort, URK; Isaac van der Hoeven, GENEMUIDEN; Meindert Koffeman, URK; Jan Kolk, GENEMUIDEN; Daniël van Kolthoorn, OLDEBROEK; Ron Last, MASTENBROEK; Aaldrik Mostert, BALKBRUG; Sander Mussche, STAPHORST; Stefan Mussche, STAPHORST; Gerwin Plette, OLDEBROEK; Niek Post, ‘T HARDE; Jarno Potkamp, IJSSELMUIDEN; Hendrik Klaas Roth, URK; Ton Schoonhoven, GRAFHORST; Auke van Slooten, URK; Albert van der Steeg, GENEMUIDEN; Jelle Tichelaar, ELBURG; Pieter Troost, STAPHORST; Allard Vlastuin, DALFSEN; Ronald de Weerd, ELSPEET; Daniël van de Weg, OOSTERWOLDE; Thomas Zwep, IJSSELMUIDEN

Vmbo-BB Economie & Ondernemen

Heleen de Boer, URK; Han-Bert Borst, GENEMUIDEN; Mark van Dijk, GENEMUIDEN; Danieck Hofland, GENEMUIDEN; Koen Huisbrink, GENEMUIDEN; Janique Jacobs, HOOGEVEEN; William Klomp, GENEMUIDEN; Jan Willem Luten, TIENDEVEEN; Luchelle Magré, DOORNSPIJK

Vmbo-BB Zorg & Welzijn

Marissa van den Berg, IJSSELMUIDEN; Annalien de Boer, URK; Herlinda de Boer, NIEUWLEUSEN; Daniël Boer, STAPHORST; Janneke ten Cate, IJSSELMUIDEN; Evert de Groene, URK; Willianne Huenestein, ELBURG; Britt de Joode, Nieuwleusen; Lisanne Kleijer, IJsselmuiden; Lisa Korevaar, KAMPEN; Janina Kwakkel, OLDEBROEK; Sietske Schenk, URK; Esther Steen Redeker, GRAFHORST; Nelleke Zondag, ‘T HARDE; Janna Zwaagstra, WOUTERSWOUDE

Vmbo-KB Techniek

Jaron Bijker, ROUVEEN; Hermander Bloemert, PUNTHORST; Bas Blok, WEZEP; Pieter Louw de Boer, URK; Harrie ten Brinke, IJSSELMUIDEN; Remco Doldersum, ROUVEEN; Herbert Dunnink, STAPHORST; Bart van Eck, STAPHORST; Lennard de Groot, GENEMUIDEN; Jacob Hakvoort, URK; Gerjan van den Hardenberg, DOORNSPIJK; Teun Hoekstra, URK; Jan Hogenhout, URK; Remco Hulst, STAPHORST; Ruben Jansen, STAPHORST; Gerco Koers, KAMPERVEEN; Rein Kramer, URK; Leander Kuijers, STAPHORST; Marnick van Leeuwen, STAPHORST; Rens Olieman, ZALK; Jelle Olieman, ZALK; Steven Raatgever, GRAFHORST; Tjitse Reitsma, DE WESTEREEN; Johannes Romkes, URK; Johannes Romkes, URK; Jan Rook, IJSSELMUIDEN; Auke van Slooten, URK; Bart Tichelaar, ELBURG; Klaas Vaandering, GRAFHORST; Hendrik van Veen, IJHORST; Albert Venema, DAMWÂLD; Martijn van Wendel, GRAFHORST; Jorien Westerink, ‘T HARDE; Jurian Wierda, EMMELOORD

Vmbo-KB Economie & Ondernemen

Bertus Blom, URK; Claudia Heide, STAPHORST; William Huls, STAPHORST; Jill Jonker, ‘T LOO OLDEBROEK; Willem Knap, SINT JANSKLOOSTER; Elizabeth Kolk, GENEMUIDEN; Ellewieke Last, GRAFHORST; Thijs Olieman, ZALK; Jan-Willem Post, URK; Riëtte van Raalte, ZALK; Carolien van Veen, STAPHORST; Mirjam Versprille, KRAGGENBURG; Cornelis Woord, URK; Ruben Woord, URK

Vmbo-KB Zorg & Welzijn

Julia Beekhof, IJSSELMUIDEN; Martijn Beens, GENEMUIDEN; Rosalie van de Berg, URK; Anna de Boer, URK; Jolien de Boer, URK; Jelly Bosma, DRACHTEN; Claudia Crediet, STAPHORST; Eline van Dalfsen, ANDIJK; Anne-Ruth Dekker, IJSSELMUIDEN; Annemarie Dons, ROUVEEN; Laura Doornewaard, DOORNSPIJK; Heidi van den Dragt, DOORNSPIJK; Anne-Linde de Groot, GENEMUIDEN; Marilyn de Haas, OLDEBROEK; Rosan Haasjes, STAPHORST; Jacoba Haitsma, OUDEMIRDUM; Juliëtte Huizer, Staphorst; Rinske Klaassen, GENEMUIDEN; Louise Koekoek, HOLLANDSCHEVELD; Emma Koffeman, URK; Margriet Kramer, URK; Alinde Kreeft, GRAFHORST; Annemarie Kreeft, GRAFHORST; Keysha Legito, URK; Marita Leusink, IJSSELMUIDEN; Corinda Loosman, URK; Anne-Gré Loosman, URK; Joëlle Mulder, IJsselmuiden; Mirthe Nieuwenhuis, GENEMUIDEN; Marion Noordam, STAPHORST; Daniëlle Noorland, DOORNSPIJK; Esther Pasterkamp, URK; Gretha van Rijn, GRAFHORST; Roos-Hillien Schenk, URK; Thirza Schra, DOORNSPIJK; Esther Schuitemaker, ENKHUIZEN; Mirte Sleurink, KAMPEN; Jennie van Slooten, URK; Talitha van Veen, URK; Julia van der Veen, NIEUWEROORD; Jenine Vrugteveen, URK; Rosita Wagtho, LELYSTAD; Anne-Myrthe de With, RUTTEN; Anne-Lisa Witteveen, DOORNSPIJK; Jenneke Woord, URK

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs

Kyara Bakker, GENEMUIDEN; Gerben Beens, GENEMUIDEN; Marith Beens, GENEMUIDEN; Britt van den Belt, IJSSELMUIDEN; Lennart van den Berg, IJsselmuiden; Marten Blok, ‘t Loo Oldebroek; Ferry van der Blonk, ENKHUIZEN; Machla Boender, LELYSTAD; Eize Boonstra, OUDEMIRDUM; Esra Bos, OOSTERWOLDE; Geraline Bossenbroek, DOORNSPIJK; Markus Brand, STAPHORST; Jacco Brinkman, DALFSEN; Rico de Bruijne, KAMPEN; Stef van Dijk, Kampen; Rebekka van Dijk, KAMPEN; Zwanette van Dorp, KAMPEN; Jasper Eenkhoorn, GENEMUIDEN; Janneke Eenkhoorn, GENEMUIDEN; Nico Eikelenboom, BOORNBERGUM; Dian uit de Fles, GRAFHORST; Anouk Flier, IJSSELMUIDEN; Riëlke Fokker, GENEMUIDEN; Kornelis Fuite, GENEMUIDEN; Mette-Marit Fuite, GENEMUIDEN; Erik de Graaf, ANDIJK; Baudina Grandia, IJSSELMUIDEN; Jenoah de Greef, GENEMUIDEN; Sanne Hammer, OLDEBROEK; Arjan Hammer, GENEMUIDEN; Karlijn Heldoorn, GENEMUIDEN; Naomi Holtland, IJSSELMUIDEN; Allard Hubach, IJSSELMUIDEN; Arend Kloosterman, GENEMUIDEN; Jannick Koele, GRAFHORST; Lisanne de Kuiper, LELYSTAD; Christian van Leeuwen, KAMPEN; Wilbert van Lente, OOSTERWOLDE; Joanne Leusink, GRAFHORST; Julia van der Meer, OUDEMIRDUM; Marieke van der Meer, GENEMUIDEN; Adriaan Meuleman, IJSSELMUIDEN; Myrthe Meuleman, GRAFHORST; Erik Meuleman, IJSSELMUIDEN; Rebecca Noorland, IJSSELMUIDEN; Jannelie Okken, DOORNSPIJK; Coralien Okken, DOORNSPIJK; Karst van Ommen, KAMPEN; Jan-Leonard van Oosterhout, GENEMUIDEN;Jarno Pennekamp, IJSSELMUIDEN; Gerdien van Pijkeren, OLDEBROEK; Laurina van de Poll, Doornspijk; Albert Post, Oldebroek; Johannes Post, EMMELOORD; Arend Prins, GENEMUIDEN; Laurens van Rees, GENEMUIDEN; Lisa Riezebos, Grafhorst; Femmieke Riezebos, GENEMUIDEN; Gerlinde Ringelberg, IJSSELMUIDEN; Anne-Jan Roeten, GENEMUIDEN; Willem Ruitenberg, ZALK; Aline Schaap, KAMPEN; Harmke Schenk, URK; Hadassa Schreuder, IJSSELMUIDEN; Deborah Simonse, EMMELOORD; Evalyn van der Spek, IJSSELMUIDEN; Henrick van der Steeg, GENEMUIDEN; Joëlle Steller, IJsselmuiden; Daniël van de Streek, OLDEBROEK; Laura Tichelaar, IJSSELMUIDEN; Wiland Timmerman, GRAFHORST; Hannah den Uijl, KAMPERVEEN; Naomi van der Veen, IJSSELMUIDEN; Debora Verhaar, DOORNSPIJK; Francisco Vinke, DOORNSPIJK; Annelinde Visscher, ZWOLLE; Corné Voorhorst, GENEMUIDEN; Marieke de Vries, GENEMUIDEN; Ilyana Vrijheid, DOORNSPIJK; Lukas van der Weerd, KAMPERVEEN; Gerko van Werven, GRAFHORST; Lisa Westerink, OOSTERWOLDE; Anne-Ruth Westerink, OLDEBROEK; Laurens van de Wetering, GENEMUIDEN; Henrieke van Wette, GENEMUIDEN; Eefke Wielink, DOORNSPIJK; Anne Wijnne, IJSSELMUIDEN

Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs

Jantine Aalberts, KAMPEN; Daniël Aalvanger, TOLLEBEEK; Arik Alderden, NIJKERK; Johannes Bakker, URK; Annelien Bakker, URK; Gerjanne Beens, GENEMUIDEN; Nina Beens, KAMPEN; Marlissa Benard, STAPHORST; Jalena van den Berg, URK; Lisa ten Berge, IJSSELMUIDEN; Nienke Bij de Vaate, URK; Janieke Bisschop, ROUVEEN; Christian de Boer, URK; Sanne Boer, KAMPEN; Matthias de Boer, URK; Anja Boldewijn, STAPHORST; Renske Boon, MARKNESSE; Gerco Bor, LELYSTAD; Margret Bor, LELYSTAD; Jany Bos, URK; Elselien Bouwman, STAPHORST; Kimberly van Boven, KAMPEN; Marinda van Braak, KAMPEN; Sharon Brakke, STAPHORST; Anne-Gré Brands, URK; Reindert Jan Brouwer, STAPHORST; Ruben Brussé, URK; Larissa Compagner, STAPHORST; Senna Courtz, ROUVEEN; Rianne van Dalfsen, GENEMUIDEN; Nienke Dekker, IJSSELMUIDEN; Lydia Diepeveen, URK; Maureen van Dieren, GENEMUIDEN; Rosemarie van Dijk, GENEMUIDEN; Janoah van Dijk, IJSSELMUIDEN; Jonathan Draaijer, OLDEBROEK; Karla Dunnink, STAPHORST; Alianne Dunnink, STAPHORST; Jolein Eenkhoorn, GENEMUIDEN; Rosalie Everts, HOLLANDSCHEVELD; Loïs Gerritsen, LELYSTAD; Lyanne Gijsenbergh, OOSTERWOLDE; Marjolein Gorter, ANDIJK; Rajco de Groot, KAMPERVEEN; Daniël de Haan, IJSSELMUIDEN; Tobias van der Haar, Lelystad; Martijn van Haarlem, ELBURG; Judith Hagen, STAPHORST; Frits Herngreen, IJSSELMUIDEN; Eljan Heutink, ROUVEEN; Maaike Hoekstra, URK; Nathan Holtland, IJSSELMUIDEN; Thom Holtland, IJSSELMUIDEN; Chris Holtland, IJSSELMUIDEN; Nienke Hop, OLDEBROEK; Corine van der Horst, KAMPEN; Joas van Houwelingen, GENEMUIDEN; Sander van ‘t Hul, KAMPEN; Clariska Huls, STAPHORST; Wendy Janssen, URK; Imke Kaashoek, IJSSELMUIDEN; Willemein van der Kamp, GENEMUIDEN; Jannieke Kaptein, URK; William Kater, URK; Janick van Kesteren, STAPHORST; Liselotte Kin, STAPHORST; Joanne Kleijer, KAMPEN; Jaap Klip, EMMELOORD; Mariëlle Klomp, EMMELOORD; Nadine Klompenmaker, KAMPEN; Thamara Kloosterman, STAPHORST; Femia Kolk, GENEMUIDEN; Joanne Kooiker, ROUVEEN; Marjelle Kroon, GENEMUIDEN; Emma Krooneman, NUNSPEET; Michelle Kuiper, STAPHORST; Janneke Loosman, URK; Arend Mateboer, GENEMUIDEN; Nienke Melis, GENEMUIDEN; Deborah Meun, URK; Karin Mostert, BALKBRUG; Anna-Rhodé Naberman, HASSELT; Elise van Ommeren, GRAFHORST; Walter Peppinck, IJSSELMUIDEN; Joke Poepjes, MARKNESSE; Jacob Post, URK; Gerrit Post, URK; Hermen Roo, STAPHORST; Lisanne Roos, VEENENDAAL; Sanne Roskam, URK; Gerald Rozeboom, DOORNSPIJK; Judith Runherd, NIEUWLEUSEN; Arianne Russcher, STAPHORST; Martijn Schreuder, KAMPEN; Nienke Selles, GENEMUIDEN; Geerthilde Selles, IJSSELMUIDEN; Annelie Slager, STAPHORST; Teunis van Slooten, URK; Harm Jan van der Sluis, GRAFHORST; Caroliene Snoek, URK; Elke Steenstra, GENEMUIDEN; Rhodé Tichelaar, ELBURG; Mattanja Timmerman, STAPHORST; Gerlinde Tippe, STAPHORST; Juan Tol, URK; Jeanine Troost, STAPHORST; Jasper Troost, STAPHORST; Vera van Urk, EMMELOORD; Klaas-Jan van Urk, URK; Yvonne Vader, EMMELOORD; Rineke van ‘t Veen, Oldebroek; Thomas Veltman, IJSSELMUIDEN; Adrienne Verheij, DOORNSPIJK; Joni Vermeij, IJSSELMUIDEN; Aida Visser, URK; Carlien Visser, URK; Cherine Vos, STAPHORST; Margreet van der Weerd, KAMPEN; Hester van Wendel, GRAFHORST; Julian van Werven, GRAFHORST; Gerrit Wezelman, URK; Henrick van Wezep, DOORNSPIJK; Martijn van Winkelen, KAMPERVEEN; Rutger Woltinge, Kampen

Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs

Annette Bakker, URK; Jacob Bart, IJSSELMUIDEN; Rianne van den Berg, KAMPEN; Grethe Berkhout, URK; Bart de Boer, URK; Rense de Boer, NOARDBURGUM; Willemijn de Boer, URK; Gerbert Bouwman, STAPHORST; Renate Crediet, STAPHORST; Maurice Dekker, EMMELOORD; Daniëlle van Dort, IJSSELMUIDEN; Nynke Fahner, IJSSELMUIDEN; Jesse Geertsma, KAMPEN; Robert van der Graaf, OLDEBROEK; Géritha Heutink, GENEMUIDEN; Alex van Horssen, ESPEL; Annemijn van der Horst, STAPHORST; Matthijs de Jong, STAPHORST; Jasper Kooiker, ROUVEEN; Niels Kooiker, STAPHORST; Mariëlle Kortlever, ELBURG; Gerben Koster, STAPHORST; Albert-Arie Kramer, URK; Hilline Kroon, GENEMUIDEN; Jan-Willem Lankman, DOORNSPIJK; Myrthe Lindeboom, GENEMUIDEN; Margriete van Middendorp, URK; Marjolijn Mostert, KAMPERVEEN; Jaucke van Ommeren, GRAFHORST; Rebekka Post, URK; Marit Reurink, NOORDEINDE; Jelmer Schurink, GENEMUIDEN; Roelof Siebert, GENEMUIDEN; Lawrence Talen, STAPHORST; Corine Ubak, STAPHORST; Petra van der Veen, DE FALOM; Jacqueline Veijer, STAPHORST; Sophie Veijer, STAPHORST; Kees Veldhuijzen, GENEMUIDEN; Agéke Verhaar, DOORNSPIJK; Meindert van Vlastuin, WEZEP; Esther Vos, IJSSELMUIDEN; Klaas Wakker, URK; Jelle Wielink, KAMPERVEEN; Hilline van de Zandschulp, STAPHORST; Jonathan Zeeman, URK

Pieter Zandt scholengemeenschap, Locatie URK

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs

Sijmen Baarssen, URK; Jelle Baarssen, URK; Emma Baarssen, URK; Maria Bakker, URK; Helena Bakker, URK; Mark Beswerda, EMMELOORD; Meindert van Bezooijen, URK; Louw de Boer, URK; Dianne de Boer, URK; Leah de Boer, URK; Michel de Boer, URK; Iris Boere, ESPEL; Marieke Bom, NAGELE; Gert-Jan de Borst, URK; Jonathan Deelen, Emmeloord; Karin Dekker, EMMELOORD; Louwrens van Dokkum, URK; Benjamin Ekkel, ZWARTSLUIS; Neline Hakvoort, URK; Willeke Hakvoort, URK; Louw Hakvoort, URK; Theressa Hakvoort, URK; Greetje Hoekstra, URK; Kristien Hoorn, URK; Jo-Anne Hoorn, URK; Risanne Kapitein, URK; Andries Kaptijn, URK; Kristy-Anne Keuter, URK; Alisha Korf, URK; Janieta Kramer, URK; Sanne Kramer, URK; Nelie Loosman, URK; Adriejanne van Oosterhout, URK; Rick Pasterkamp, URK; Joanne Post, URK; Geke Post, URK; Sjaniene Post, URK; Albert Ras, URK; Anne-Gré Ras, URK; Stefan Romkes, URK; Elisabeth Schraal, URK; Petra van Slooten, URK; Jan van Slooten, URK; Johannes van Slooten, URK; Jacob Snoek, URK; Heleen Snoek, URK; Klaas van Veen, URK; Maarten Verbaan, URK; Albert Visscher, URK; Bettruida Visser, URK; André Visser, URK; Armanda van der Wiel, URK; Adriana Woord, URK; Klaas-Lucas Zeeman, URK

Pieter Zandt scholengemeenschap, Locatie Staphorst

Middelbaar Algemeen Voortgezet Onderwijs

Machteld Aalbers, ZWOLLE; Reinier Balder, IJHORST; Andrea van den Berg, STAPHORST; William Bijker, ROUVEEN; Robert Bisschop, ROUVEEN; Judith Boldewijn, STAPHORST; Bernard Brakke, STAPHORST; Xandro Brand, STAPHORST; Dianne Compagner, STAPHORST; Marnick Dominé, STAPHORST; Lisa van Elp, STAPHORST; Marisha Hengsteboer, STAPHORST; Joëlle van der Horst, STAPHORST; Marlissa Hulst, PUNTHORST; Xander Jansen, STAPHORST; Herman Kemp, PUNTHORST; Herman Kin, STAPHORST; René Kisteman, ROUVEEN; Gerjan Koekoek, HOLLANDSCHEVELD; Henrieke Kooiker, STAPHORST; Mariëlle Krale, STAPHORST; Mark Krale, ROUVEEN; Alyda Kruidhof, STAPHORST; Jeroen Kuiper, ROUVEEN; Joran Kuiper, STAPHORST; Florian van Leeuwen, STAPHORST; Jarina Lier, NIEUWLEUSEN; Jasper Mulder, STAPHORST; Rosalyn Mussche, STAPHORST; Hester Mussche, STAPHORST; Daniël Mussche, STAPHORST; Jarno Mussche, STAPHORST; William Oosterling, STAPHORST; Jacobine Petter, NIEUWLEUSEN; Ruben Ritsma, ROUVEEN; Vera Roo, STAPHORST; Joëlle Russcher, STAPHORST; Sander Schoenmaker, STAPHORST; Margreet Slager, STAPHORST; Nico Slager, STAPHORST; Ruben Slager, STAPHORST; Jonathan Stoel, STAPHORST; Annelie Talen, STAPHORST; Wendy Veijer, STAPHORST; Liset Visscher, ROUVEEN; Lénora Vos, NOORDSCHESCHUT; Esther de Wit, ROUVEEN

 

 

Win een taart voor de klas

Op 8 juni was het eindelijk zover voor klas 4HF op SG Pieter Zandt in Kampen. Voor het eerst sinds de coronasluiting zag de klas elkaar terug op school. Omdat het meteen ook de laatste keer was dit schooljaar dat de hele klas bij elkaar kon komen, was er alle reden voor een feestje.

Naar pagina Noordhoff

 

Locatie Kampen

  • Kamperstraatweg 1a

  • 8265 PA Kampen

  • Tel: 038 8700800

  • Algemeen: info@pieterzandt.nl

  • Facturen: facturen@pieterzandt.nl

Locatie Urk

  • Vlechttuinen 6

  • 8322 BA Urk

  • Tel: 038 8700800

Locatie Staphorst

  • Achthoevenweg 3

  • 7951 SK Staphorst

  • Tel: 038 8700800

Locatie IJsselmuiden

  • Grafhorsterweg 53

  • 8271 CB IJsselmuiden

  • Tel: 038 8700800