Categorie: IJsselmuiden

Techlabs in ontwikkeling

Er wordt hard gewerkt aan onze Techlabs. Op dit moment worden er voorbereidingen getroffen om het Techlab in Kampen te realiseren. IJsselmuiden en Urk zijn gerealiseerd en zijn druk bezig met de opstart. Lees meer op de onze pagina Sterk techniekonderwijs!

Sterk Techniekonderwijs

 

Schooljaaropening 2021-2022

ADV opening 2021-2022

Uitgaande van de omstandigheden van dit moment zal de schooljaaropening in augustus als volgt vormgegeven worden.

Alle brugklasleerlingen (de leerlingen die augustus 2021 starten in klas 1) worden met één ouder of verzorger uitgenodigd om aanwezig te zijn in het gebouw dat genoemd staat achter de vestiging waar de leerling augustus a.s. naar school zal gaan.

Op dit moment geldt in kerkgebouwen nog 1,5 meter afstand voor personen van 13 jaar en ouder. We verwachten dat ouder/verzorger en kind naast elkaar plaatsnemen. Volg bij en in de kerk de aanwijzingen van de (hulp)kosters op.
De bijeenkomst begint om 19.30 uur, maar om e.e.a. veilig in goede banen te leiden vragen we u op tijd aanwezig te zijn.

Vestiging:
IJsselmuiden: Hersteld Hervormde Kerk Genemuiden, Bereklauw

Kampen:

  • Postcodes 8091 t/m 8278: Ger. Gem. Kampen, 2e Ebbingestraat, Parkeren Burgemeester Berghuisplein.
  • Overige postcodes brugklasleerlingen Kampen: Pieter Zandt Kampen, grote aula, adres Kamperstraatweg 1a.

 

Staphorst: HHK Staphorst, Gemeenteweg (vanwege beschikbare ruimte worden voor deze bijeenkomst per leerling 2 ouders/verzorgers uitgenodigd).

Urk: Immanuëlkerk Urk, De Nagel

Voor zover de ruimte het toelaat zullen de mentoren van deze klassen aanwezig zijn.

Alle leerlingen van klas 2 en hoger, ouder(s)/verzorger(s) en de personeelsleden voor zover niet fysiek aanwezig op een van bovengenoemde locaties, volgen de schooljaaropening maandagavond thuis live via www.gergemkampen.nl.

 

 

Geslaagd vmbo!

(vermelde leerlingen hebben hiervoor toestemming gegeven)

Diploma Praktijkonderwijs
Jenchelien Aarten, IJsselmuiden; Nathan Eikelboom, IJsselmuiden; Bert van Raamsdonk, Kampen; Jarno van Wendel, Grafhorst

Entree – assistent Horeca, Voeding- en Voedingsindustrie
Jenchelien Aarten, IJsselmuiden

Entree – assistent Logistiek
Jarno van Wendel, Grafhorst;

Basisberoepsgerichte leerweg techniek
Jorian Beijeman OLDEBROEK; Vincent Berkhout URK; Rein Groen OUDEMIRDUM; Thom van der Heide OOSTERWOLDE; Jan hendrik Jelier GENEMUIDEN; Jaron Kuiper STAPHORST; Joop Post URK; Bertrick Aarten KAMPERVEEN; Mark Bijker ROUVEEN; Hendrik Kemp PUNTHORST; Tim van de Kolk GRAFHORST; Albert-Cornelis Kramer URK; Joël Post EMMELOORD; Laurens Talen STAPHORST; Wilbert van Woudenbergh ELBURG;

Kaderberoepsgerichte leerweg techniek
Jelte van der Bijl URK; Klaas Harm Braamskamp STAPHORST; Alexander Doornewaard OLDEBROEK; Marnick van den Dragt DOORNSPIJK; Sean van Es ELBURG; Marcus Koekoek HOOGEVEEN; Harmen Kooiker STAPHORST; Twan Vader EMMELOORD; Tom Visser KAMPEN; Henrik Bijker ROUVEEN; Maarten Bisschop ROUVEEN; Kristian Bloemert STAPHORST; Johannes de Boer URK; Ronald Coster Staphorst; Ruben Courtz STAPHORST; Pieter Hakvoort URK; Frank Hofman PUNTHORST; René Mussche STAPHORST; Willard Riezebos GENEMUIDEN; Rutger van der Weerd KAMPEN;

Basisberoepsgerichte leerweg Z&W / E&O
Jetske van der Bijl Urk; Lisa-Li de Boer URK; Henrieke van den Bosch Oldebroek; Andrea Leeuwenkamp OUDEMIRDUM; Jonathan van der Molen IJSSELMUIDEN; Maaike van ‘t Oever KAMPEN; Gerlinda Schilder Doornspijk; Gerrit van Slooten URK; Alise Verweij Haulerwijk; Corrianne Visscher GENEMUIDEN;

Kaderberoepsgerichte leerweg Z&W / E&O
Janine Bakker URK; Marlieke Beens GENEMUIDEN; Els van den Belt IJSSELMUIDEN; Paulus van de Berg URK; Joanne Bijker ROUVEEN; Bianca Bloemert PUNTHORST; Jerinde Bloemert PUNTHORST; Jacob de Boer URK; Rianne van Dalfsen GENEMUIDEN; Linda van Dieren IJSSELMUIDEN; Henrieke van Elp STAPHORST; Anna Flier IJSSELMUIDEN; Jorian den Hartog URK; Louisa van Hell KAMPEN; Sherry-Ann Hernandez Hernandez Urk; Corina Huisman GRAFHORST; Jennifer Huls STAPHORST; Gelies Huls STAPHORST; Gerlinde Jumelet GENEMUIDEN; Heleen Keuter URK; Brenda Klaassen GENEMUIDEN; Arianne Koekoek STAPHORST; Mariënte Koffeman URK; Thomas van de Kolk GRAFHORST; Jenneke Kramer URK; Joas van der Molen OOSTERWOLDE; Nanda Nobel URK; Anna Pleijzier GENEMUIDEN; Carolina van Reenen Drachten; Nelianne van Renselaar DOORNSPIJK; Jacob Roeten GENEMUIDEN; Lukas Schaak URK; Rosalie Schra STAPHORST; Elsa Sluimers EMMELOORD; Annelien Stolker HARICH; Cris Tol URK; Annemarie Versprille KRAGGENBURG; Benjamin de Vries GENEMUIDEN; Marjanne de Vries URK; Naomi van der Weerd IJSSELMUIDEN; Reineke de Wit URK; Zwanie Woord URK; Mathilde Zweers STAPHORST;

 

Uitslag examens M/H/V

Vmbo mavo – Kampen

Andreas den Admirant HOOGEVEEN; Maarten  Amersfoort GENEMUIDEN; Marieke van Asselt IJSSELMUIDEN; Omar  Azoo KAMPEN; Carolien  Beens GENEMUIDEN; Lisette  Beens GENEMUIDEN; Jasper  Beijeman OLDEBROEK; Cees-Jan van den Belt GENEMUIDEN; Hester van den Belt GRAFHORST; Merith  Boeder ENKHUIZEN; Gera Bonthuis GENEMUIDEN; Fu-Lu  Bos ENKHUIZEN; Kornelis van den Brink OLDEBROEK; Jorrit  Brink IJSSELMUIDEN; Annelie van de Bruinhorst GENEMUIDEN; Jenneke van de Bruinhorst GRAFHORST; Eliene van Dalfsen GRAFHORST; Eline van Dieren GENEMUIDEN; Thomas Draaijer OLDEBROEK; Annet van den End GENEMUIDEN; Willemieke van den End IJsselmuiden; Joas Gerrits, IJSSELMUIDEN; Rosanne de Haan GENEMUIDEN; Irene van Hattem GENEMUIDEN; Rens Heutink GENEMUIDEN; Marith van Hierden IJSSELMUIDEN; Laura  Hoeve IJSSELMUIDEN; Ruth Hofstede IJSSELMUIDEN; Rosanne  Huisman OLDEBROEK; Emmelie Klomp GENEMUIDEN; Jennet  Klomp GENEMUIDEN; Herwin  Klompenmaker GENEMUIDEN; Joas  Klompenmaker IJSSELMUIDEN; Jennifer Koers KAMPERVEEN; Nelleke  Kooiman ENKHUIZEN; Willianne  Kroes DOORNSPIJK; Jet  Last GENEMUIDEN; Tanja  Last MASTENBROEK; Sophie  Leusink GENEMUIDEN; Bart  Limburg GRAFHORST; Jan  Marcus IJSSELMUIDEN; Alianne  Mateboer GENEMUIDEN; Joran Meuleman IJSSELMUIDEN; Karen  Meijwaard GENEMUIDEN; Jurien  Mekking KAMPEN; Denice  Nieuwenhuis GRAFHORST; Gerlisa van Norel DOORNSPIJK; Jannelien den Otter GENEMUIDEN; Laurentien  Pleijsier GENEMUIDEN; Annerieke  Plette OOSTERWOLDE; Jan van Rees GENEMUIDEN; Berthilde van Renselaar; DOORNSPIJK; Jorian van de Ridder GENEMUIDEN; Henri  Rozemuller IJSSELMUIDEN; Nick  Schakelaar ZWOLLE; Demi  Schreurs OOSTERWOLDE; Jacqueline  Slingerland GENEMUIDEN; Tabitha  Smit GRAFHORST; Yerdian  Smit HOLLANDSCHEVELD; Geerke  Stevens IJSSELMUIDEN; Mark  Troost STAPHORST; Jan van der Veen DE FALOM; Gerwald van der Vegte Oldebroek; Maartje  Verloop IJSSELMUIDEN; Levi  Vermeij IJSSELMUIDEN; Jan  Visscher GENEMUIDEN; Herman Vlastuin IJSSELMUIDEN; Maria van de Wege KAMPEN; Siemen van Wendel GRAFHORST; Tineke van Wendel GRAFHORST; Arnoud  Wessels Genemuiden; Hendrien  Westerink OLDEBROEK; Alieke  Westhoff OLDEBROEK; Gerson  Wind IJSSELMUIDEN; Jarko van Zeumeren Hasselt

 

Vmbo – mavo Staphorst

Thomas  Bisschop ROUVEEN; Jannick  Bloemert PUNTHORST; Kars  Bouwman STAPHORST; Inge  Brand PUNTHORST; Sanne  Brand STAPHORST; Karlos  Brand STAPHORST; Tjitze  Bruintjes Staphorst; Arnoud  Compagner NIEUWLEUSEN; Leonie  Coster STAPHORST; Roelien  Coster STAPHORST; Arne van Dijk STAPHORST; Justin  Dunnink STAPHORST; Jorinde  Hattem STAPHORST; Mirja  Hokse PUNTHORST; Nicolien den Hollander STAPHORST; Daniëlle  Holterman STAPHORST; Arjen  Huls STAPHORST; Joëlle  Huls STAPHORST; Jesina  Jaspers Faijer ROUVEEN; Michiel  Koobs ROUVEEN; Anne-Lynn  Kooiker STAPHORST; Simone  Korterink STAPHORST; Reinald de Lange STAPHORST; Edward  Mostert BALKBRUG; Dirk-Jan  Mulder ROUVEEN; Paul  Mussche STAPHORST; Ruben  Nobel IJHORST; Dineke  Romkes ROUVEEN; Fennie  Russcher STAPHORST; Giliam  Snippe Noordscheschut; Esther  Talen STAPHORST; Johannes  Troost STAPHORST; Joran  Troost PUNTHORST; Jesse  Veijer STAPHORST; Klaasjan  Vogelzang STAPHORST; Ben  Ymker MEPPEN;

 Vmbo mavo – Urk  

Aliene  Baarssen URK; Wouter van den Berg URK; Karel van Bezooijen URK; Anne-Gré de Boer URK; Jacoba de Boer URK; Jan de Boer URK; Hanna de Boer URK; Ingrid Bos TOLLEBEEK; Johannes  Coenen URK; Lysa van Haaften URK; Jacob  Hakvoort URK; Piet  Hoefnagel TOLLEBEEK; Lucas  Kaat EMMELOORD; Anne-Willem  Kaptijn URK; Willemijn  Korf URK; Janne-Kristel Kramer URK; Mariëlle  Kramer URK; Henrike Kramer URK; Hessel  Kramer URK; Jesse  Kramer Urk; Laura  Kramer URK; Andrea van Leeuwen URK; Grethe  Loosman URK; Pieter Loosman URK; Anouk  Pasterkamp URK; Sarah Polinder URK; Arie  Post URK; Jacob Wouter  Post URK; Jelle  Post URK; Klaas  Post URK; Albert Ras URK; Anneke  Ras URK; Janneke Romkes URK; Jakob  Schinkel URK; Jacoba van Slooten URK; Timanda  Snoek URK; Albert  Snoek URK; Piet  Snoek URK; Johannes van Urk URK; Bertus van Veen URK; Jansje van Veen URK; Nienke Visscher URK; Dorieke  Wakker URK;

Havo

David  Aalbers HASSELT; Hermen van Arnhem STAPHORST; Femke  Bakker GENEMUIDEN; Leah  Bakker Urk; Alie  Bakker URK; Thom  Beelen GENEMUIDEN; Liesbeth  Beens GENEMUIDEN; Mirjam  Beens GENEMUIDEN; Edwin  Beijeman OLDEBROEK; Rutger van den Belt GRAFHORST; Wytske van den Berg KAMPEN; Hillianne van der Bij OUDEMIRDUM; Jan  Bij de Vaate URK; Yarco  Bloemert STAPHORST; Christiaan  Boekholt TOLLEBEEK; Jan de Boer URK; Hilde de Boer URK; Marianne de Boer URK; Ruben  Booij HASSELT; Joost  Boot KAMPEN; Niklas  Brand STAPHORST; Annerieke van den Broek IJSSELMUIDEN; Boaz  Brouwer EMMELOORD; Davine van Dalfsen IJSSELMUIDEN; Renske  Dannenberg TOLLEBEEK; Tim  Dekker IJSSELMUIDEN; Wilburt  Dekker OOSTERWOLDE; Karlijn van Dijk GENEMUIDEN; Laura  Dragt OLDEBROEK; Jentina  Eikelenboom DRACHTEN; Rosalyn  Flier EMMELOORD; Elisabeth  Foppen URK; Hermien  Fuite GENEMUIDEN; Rhodé  Geertsma Kampen; Gersom  Geertsma Kampen; Lizette  Gerssen URK; Christa van Giessen EMMELOORD; Lennard  Gorter ANDIJK; Iris ter Harmsel GENEMUIDEN; Jarno van den Heuvel IJSSELMUIDEN; Brechtje  Holtland IJSSELMUIDEN; Helène  Hoogendijk OLDEBROEK; Daan  Hoogendoorn MARKNESSE; Koob van der Horst GENEMUIDEN; Sanne  Horst ZWOLLE; Herbert ten Hove ‘T LOO OLDEBROEK; Arnoud  Hubach GENEMUIDEN; Berend van ‘t Hul IJSSELMUIDEN; René  Huls STAPHORST; Julia  Jansen STAPHORST; Emely de Jong DRONTEN; Jorieke  Jonkman DOORNSPIJK; Naomi  Juffer Kampen; Judith  Kin STAPHORST; Marit ten Klooster HASSELT; Linda  Kloosterman GENEMUIDEN; Jonathan  Kolk GENEMUIDEN; Britt  Kooiker STAPHORST; Joanne  Kooiker STAPHORST; Julia  Kooiker STAPHORST; Hanna  Kramer Urk; Tessa  Kramer URK; Klaas  Kramer URK; Heidy  Kramer URK; Rianne  Lankman DOORNSPIJK; Lidia  Last GENEMUIDEN; Henrico  Leusink IJSSELMUIDEN; Deborah van der Linde IJsselmuiden; Henriëlle  Mulder GENEMUIDEN; Hendry  Mussche STAPHORST; Daniëlle  Mussche STAPHORST; Yvonne  Mussche STAPHORST; Niek  Mussche GENEMUIDEN; Rens  Nieuwenhuis GRAFHORST; Lyanne  Nijboer STAPHORST; Nienke van Ommeren GRAFHORST; Elise  Paas KAMPEN; Willem  Platte DOORNSPIJK; Martien  Post GENEMUIDEN; Boaz  Quist Tollebeek; Wessel van Riesen GENEMUIDEN; Anne Marije  Schaapman GENEMUIDEN; Charlotte  Slager STAPHORST; Clarisa  Slager STAPHORST; Ruud  Sluimers ENS; Elvira  Smink PUNTHORST; Margreet  Smith MARIËNBERG; Geanne  Stens Staphorst; Annika  Timmerman STAPHORST; Daniël  Troost STAPHORST; Aranka  Tuin STAPHORST; Geraldo  Vels OOSTERWOLDE; Harm  Visscher STAPHORST; Joas  Visser URK; Jolin  Vlastuin IJsselmuiden; Hendrik  Voorwinden Lunteren; Gerson de Waal OLDEBROEK; Neline  Wakker URK; Rienke van der Weerd GENEMUIDEN; Marlena Weerstand Urk; Teun  Wemmers URK; Jannick  Westhoff Espel; Sophie  Witvliet OLDEBROEK; Frederique  Woord URK;

Vwo 

Xander  Akkerman STAPHORST; Emma Van As IJSSELMUIDEN; Esther  Balder IJHORST; Hilde  Bart KAMPEN; Sandor  Bisschop ROUVEEN; Daniël  Boer IJSSELMUIDEN; Rhodé de Boer STAPHORST; Anieke  Boon GRAFHORST; Anne-Louise  Boot LELYSTAD; Marc  Borkhuis WEZEP; Suzanna  Broekhuizen KAMPEN; Jenniët van Bruggen GRAFHORST; Lucas  Diepenbroek Putten; Albèrt  Driessen GENEMUIDEN; Jurrian  Dunnink STAPHORST; Carlos  Dunnink STAPHORST; Evan  Evink OOSTERWOLDE; Anna  Haase KAMPEN; Hillien  Hakvoort URK; Matthias  Hofstede ZALK; Thirza  Jonkers NUNSPEET; Inge  Kisteman NIEUWLEUSEN; Thijs  Kreuger ‘T LOO OLDEBROEK; Berend  Lokhorst IJSSELMUIDEN; Jitse  Maas Doornspijk; Margreet  Meuleman IJSSELMUIDEN; Anne-Marie  Mussche STAPHORST; Rebecca  Noorloos URK; Linde van Olst DOORNSPIJK; Thobias van Olst IJSSELMUIDEN; Klaasje den Ouden STAPHORST; Albèrt  Pierik ‘T HARDE; Nienke van der Plaats KAMPEN; Danou  Poll Kampen; Heidie  Ras URK; Tim  Roos DOORNSPIJK; Laureen  Schurink GENEMUIDEN; Luuk  Schuurman DALFSEN; Carin  Smink PUNTHORST; Joël  Uitslag URK; Jorick  Vader EMMELOORD; Céline  Visscher IJSSELMUIDEN; Ilse  Visser KAMPEN; Dian van de Weg OOSTERWOLDE; Gertrude  Westhoff GENEMUIDEN; Margretha  Wiersma DRIEZUM; Christianne  Woord URK;

Techlabs

In het kader van sterk techniekonderwijs wordt op elke locatie een techlab gerealiseerd. Een speciaal lokaal waarin je alles op gebied van technologie kan ontdekken. Je kan er leren en doen. De contouren van het techlab in IJsselmuiden is al zichtbaar!

Lees meer!

 

 

Winterweer (update)

Update: dinsdag 9 februari worden leerlingen in verband met het weer niet op school verwacht en gelden onderstaande lestijden.

Houdt u in de gaten dat woensdag alle leerlingen vrij zijn?


De leerlingen van het team techniek volgen andere lestijden maar worden niet op school verwacht.

Jullie zullen vast iets gehoord of gelezen hebben over de te verwachten weersomstandigheden voor komend weekend. Het is altijd lastig om vooraf goed in te schatten of de lessen op school wel of niet door kunnen gaan. Nu is dit voor de meeste leerlingen op dit moment niet zo interessant, omdat ze toch de lessen thuis moeten volgen. Voor de examen-leerlingen en de zorg-leerlingen is dat natuurlijk anders: zij volgen normaal wel de lessen op school. Omdat het voor iedereen beter is om van tevoren te weten waar je aan toe bent, hebben we nu het volgende besluit genomen, dat ook van belang is voor de thuis-zittende leerlingen:

A.s. maandag is de school voor leerlingen gesloten en worden alle lessen online verzorgd met een half-uurrooster.
Als we verwachten dat de omstandigheden voor dinsdag nog steeds bijzonder zijn, zullen we daar maandag een besluit over nemen.

Waarom aangepaste lestijden:
We willen op deze manier tegemoet komen aan de behoefte van jullie om eens even niet achter het scherm te zitten; dat is voor iedereen beter, ook voor docenten trouwens.

Lestijden:

1e: 8.30  –  9.00 uur  let op: we beginnen dus 10 minuten eerder!
2e: 9.00 –   9.30 uur
3e: 9.30 – 10.00 uur
4e: 10.00 – 10.30 uur
30 min. pauze
5e: 11.00 – 11.30 uur
6e: 11.30 – 12.00 uur
7e: 12.00 – 12.30 uur

Voor al onze voornemens geldt: zo de Heere wil en wij leven.

Een hartelijke groet,

teamleiding

 

 

Locatie Kampen

Locatie Urk

  • Vlechttuinen 6

  • 8322 BA Urk

  • Tel: 038 8700800

Locatie Staphorst

  • Achthoevenweg 3

  • 7951 SK Staphorst

  • Tel: 038 8700800

Locatie IJsselmuiden

  • Grafhorsterweg 53

  • 8271 CB IJsselmuiden

  • Tel: 038 8700800