Totaallijst geslaagden

Totaallijst geslaagden

Pieter Zandt scholengemeenschap

(vermelde leerlingen hebben hiervoor toestemming gegeven)

Praktijkonderwijs
Jenchelien Aarten, IJsselmuiden; Nathan Eikelboom, IJsselmuiden; Bert van Raamsdonk, Kampen; Jarno van Wendel, Grafhorst

Entree – assistent Horeca, Voeding- en Voedingsindustrie
Jenchelien Aarten, IJsselmuiden

Entree – assistent Logistiek
Jarno van Wendel, Grafhorst

Kampen Basisberoepsgerichte leerweg Zorg & Welzijn / Economie & Ondernemen  

Jetske van der Bijl Urk; Lisa-Li de Boer URK; Henrieke van den Bosch Oldebroek; Andrea Leeuwenkamp OUDEMIRDUM; Jonathan van der Molen IJSSELMUIDEN; Maaike van ‘t Oever KAMPEN; Gerlinda Schilder Doornspijk; Gerrit van Slooten URK; Corrianne Visscher GENEMUIDEN

Kampen Basisberoepsgerichte leerweg Techniek  

Bertrick Aarten KAMPERVEEN; Jorian Beijeman OLDEBROEK; Vincent Berkhout URK; Mark Bijker ROUVEEN; Rein Groen OUDEMIRDUM; Thom van der Heide OOSTERWOLDE; Janhendrik Jelier GENEMUIDEN; Hendrik Kemp PUNTHORST; Tim van de Kolk GRAFHORST; Albert-Cornelis Kramer URK; Jaron Kuiper STAPHORST; Joop Post URK; Joël Post EMMELOORD; Laurens Talen STAPHORST; Wilbert van Woudenbergh ELBURG

Kampen Kaderberoepsgerichte leerweg Zorg & Welzijn / Economie & Ondernemen  

Janine Bakker URK; Marlieke Beens GENEMUIDEN; Josmijn Beens KAMPEN; Karl van den Belt GRAFHORST; Els van den Belt IJSSELMUIDEN; Paulus van de Berg URK; Joanne Bijker ROUVEEN; Bianca Bloemert PUNTHORST; Jerinde Bloemert PUNTHORST; Jacob de Boer URK; Rianne van Dalfsen GENEMUIDEN; Linda van Dieren IJSSELMUIDEN; Henrieke van Elp STAPHORST; Anna Flier IJSSELMUIDEN; Jorian den Hartog URK; Louisa van Hell KAMPEN; Sherry-Ann Hernandez Hernandez Urk; Abel van der Hoeven GENEMUIDEN; Corina Huisman GRAFHORST; Jennifer Huls STAPHORST; Gelies Huls STAPHORST; Gerlinde Jumelet GENEMUIDEN; Heleen Keuter URK; Brenda Klaassen GENEMUIDEN; Arianne Koekoek STAPHORST; Mariënte Koffeman URK; Thomas van de Kolk GRAFHORST; Jenneke Kramer URK; Joas van der Molen OOSTERWOLDE; Nanda Nobel URK; Anna Pleijzier GENEMUIDEN; Carolina van Reenen Drachten; Nelianne van Renselaar DOORNSPIJK; Jacob Roeten GENEMUIDEN; Lukas Schaak URK; Rosalie Schra STAPHORST; Elsa Sluimers EMMELOORD; Annelien Stolker HARICH; Cris Tol URK; Annemarie Versprille KRAGGENBURG; Benjamin de Vries GENEMUIDEN; Marjanne de Vries URK; Naomi van der Weerd IJSSELMUIDEN; Reineke de Wit URK; Zwanie Woord URK; Mathilde Zweers STAPHORST

Kampen Kaderberoepsgerichte leerweg Techniek  

Henrik Bijker ROUVEEN; Jelte van der Bijl URK; Maarten Bisschop ROUVEEN; Kristian Bloemert STAPHORST; Johannes de Boer URK; Klaas Harm Braamskamp STAPHORST; Ronald Coster Staphorst; Ruben Courtz STAPHORST; Alexander Doornewaard OLDEBROEK; Marnick van den Dragt DOORNSPIJK; Sean van Es ELBURG; Pieter Hakvoort URK; Frank Hofman PUNTHORST; Marcus Koekoek HOOGEVEEN; Harmen Kooiker STAPHORST; René Mussche STAPHORST; Willard Riezebos GENEMUIDEN; Gerrit van Urk URK; Twan Vader EMMELOORD; Tom Visser KAMPEN; Rutger van der Weerd KAMPEN

Kampen Mavo 

Andreas den Admirant HOOGEVEEN; Maarten Amersfoort GENEMUIDEN; Marieke van Asselt IJSSELMUIDEN; Omar Azoo KAMPEN; Carolien Beens GENEMUIDEN; Lisette Beens GENEMUIDEN; Jasper Beijeman OLDEBROEK; Cees-Jan van den Belt GENEMUIDEN; Hester van den Belt GRAFHORST; Merith Boeder ENKHUIZEN; Gera Bonthuis GENEMUIDEN; Fu-Lu Bos ENKHUIZEN; Kornelis van den Brink OLDEBROEK; Jorrit Brink IJSSELMUIDEN; Jenneke van de Bruinhorst GRAFHORST; Annelie van de Bruinhorst GENEMUIDEN; Eliene van Dalfsen GRAFHORST; Eline van Dieren GENEMUIDEN; Thomas Draaijer OLDEBROEK; Frantijn Droog KAMPEN; Willemieke van den End IJsselmuiden; Annet van den End GENEMUIDEN; Steffart Franssen HATTEM; Joas Gerrits IJSSELMUIDEN; Willemijn Giethoorn GENEMUIDEN; Rosanne de Haan GENEMUIDEN; Dineke Hammer Genemuiden; Irene van Hattem GENEMUIDEN; Emma Heutink GENEMUIDEN; Marith van Hierden IJsselmuiden; Olquens Hoekerd NUNSPEET; Laura Hoeve IJSSELMUIDEN; Ruth Hofstede IJSSELMUIDEN; Rosanne Huisman OLDEBROEK; Emmalie Kalter GENEMUIDEN; Jennet Klomp GENEMUIDEN; Emmelie Klomp GENEMUIDEN; Herwin Klompenmaker GENEMUIDEN; Joas Klompenmaker IJSSELMUIDEN; Jennifer Koers KAMPERVEEN; Nelleke Kooiman ENKHUIZEN; Willianne Kroes DOORNSPIJK; Jet Last GENEMUIDEN; Tanja Last MASTENBROEK; Sophie Leusink GENEMUIDEN; Bart Limburg GRAFHORST; Jan Marcus IJSSELMUIDEN; Alianne Mateboer GENEMUIDEN; Karen Meijwaard GENEMUIDEN; Jurien Mekking KAMPEN; Joran Meuleman IJSSELMUIDEN; Denice Nieuwenhuis GRAFHORST; Gerben Nieuwenhuis GRAFHORST; Gerlisa van Norel DOORNSPIJK; Jannelien den Otter GENEMUIDEN; Laurentien Pleijsier GENEMUIDEN; Annerieke Plette OOSTERWOLDE; Jan van Rees GENEMUIDEN; Berthilde van Renselaar DOORNSPIJK; Henri Rozemuller IJSSELMUIDEN; Nick Schakelaar ZWOLLE; Demi Schreurs OOSTERWOLDE; Roy Schuur Kampen; Arne Slingerland HASSELT; Jacqueline Slingerland GENEMUIDEN; Tabitha Smit GRAFHORST; Yerdian Smit HOLLANDSCHEVELD; Jarin Steller IJsselmuiden; Geerke Stevens IJSSELMUIDEN; Mark Troost STAPHORST; Rutger Vaandering GRAFHORST; Jan van der Veen DE FALOM; Maartje Verloop IJSSELMUIDEN; Levi Vermeij IJSSELMUIDEN; Jan Visscher GENEMUIDEN; Jasmijn de Vries Genemuiden; Maria van de Wege KAMPEN; Siemen van Wendel GRAFHORST; Tineke van Wendel GRAFHORST; Arnoud Wessels Genemuiden; Hendrien Westerink OLDEBROEK; Alieke Westhoff OLDEBROEK; Jelle Wijnsma RYPTSJERK; Gerson Wind IJSSELMUIDEN; Jarko van Zeumeren Hasselt

Kampen Havo  

David Aalbers HASSELT; Hermen van Arnhem STAPHORST; Femke Bakker GENEMUIDEN; Leah Bakker Urk; Alie Bakker URK; Thom Beelen GENEMUIDEN; Mirjam Beens GENEMUIDEN; Liesbeth Beens GENEMUIDEN; Jannieke Beijeman OLDEBROEK; Edwin Beijeman OLDEBROEK; Rutger van den Belt GRAFHORST; Wytske van den Berg KAMPEN; Gideon van den Berg KAMPEN; Hillianne van der Bij OUDEMIRDUM; Jan Bij de Vaate URK; Yarco Bloemert STAPHORST; Christiaan Boekholt TOLLEBEEK; Jan de Boer URK; Marianne de Boer URK; Hilde de Boer URK; Ruben Booij HASSELT; Joost Boot KAMPEN; Niklas Brand STAPHORST; Annerieke van den Broek IJSSELMUIDEN; Boaz Brouwer EMMELOORD; Corné van de Bruinhorst GRAFHORST; Robert Compagner STAPHORST; Davine van Dalfsen IJSSELMUIDEN; Renske Dannenberg TOLLEBEEK; Tim Dekker IJSSELMUIDEN; Wilburt Dekker OOSTERWOLDE; Karlijn van Dijk GENEMUIDEN; André Doornwaard OLDEBROEK; Emma Dragt OLDEBROEK; Laura Dragt OLDEBROEK; Jentina Eikelenboom DRACHTEN; Rosalyn Flier EMMELOORD; Elisabeth Foppen URK; Hermien Fuite GENEMUIDEN; Rhodé Geertsma Kampen; Gersom Geertsma Kampen; Lizette Gerssen URK; Christa van Giessen EMMELOORD; Lennard Gorter ANDIJK; Iris ter Harmsel GENEMUIDEN; Willem Hartman URK; Anne-Wieke Heetebrij GENEMUIDEN; Jarno van den Heuvel IJSSELMUIDEN; Brechtje Holtland IJSSELMUIDEN; Helène Hoogendijk OLDEBROEK; Daan Hoogendoorn MARKNESSE; Koob van der Horst GENEMUIDEN; Henri van der Horst STAPHORST; Sanne Horst ZWOLLE; Herbert ten Hove ‘T LOO OLDEBROEK; Arnoud Hubach GENEMUIDEN; Berend van ‘t Hul IJSSELMUIDEN; René Huls STAPHORST; Julia Jansen STAPHORST; Emely de Jong DRONTEN; Jorieke Jonkman DOORNSPIJK; Joost Juffer Kampen; Naomi Juffer Kampen; Judith Kin STAPHORST; Hernando Kisteman ROUVEEN; Marit ten Klooster HASSELT; Linda Kloosterman GENEMUIDEN; Jonathan Kolk GENEMUIDEN; Henk Kolk GENEMUIDEN; Britt Kooiker STAPHORST; Joanne Kooiker STAPHORST; Julia Kooiker STAPHORST; Tessa Kramer URK; Hanna Kramer Urk; Klaas Kramer URK; Jelina Kramer URK; Heidy Kramer URK; Rianne Lankman DOORNSPIJK; Lidia Last GENEMUIDEN; Henrico Leusink IJSSELMUIDEN; Deborah van der Linde IJsselmuiden; Frank Morren URK; Henriëlle Mulder GENEMUIDEN; Hendry Mussche STAPHORST; Daniëlle Mussche STAPHORST; Yvonne Mussche STAPHORST; Niek Mussche GENEMUIDEN; Rens Nieuwenhuis GRAFHORST; Lyanne Nijboer STAPHORST; Nienke van Ommeren GRAFHORST; Elise Paas KAMPEN; Willem Platte DOORNSPIJK; Martien Post GENEMUIDEN; Boaz Quist Tollebeek; Wessel van Riesen GENEMUIDEN; Bert Romkes TOLLEBEEK; Lusia Romkes URK; Anne Marije Schaapman GENEMUIDEN; Harjan Schilder ZWOLLE; Charlotte Slager STAPHORST; Clarisa Slager STAPHORST; Ruud Sluimers ENS; Elvira Smink PUNTHORST; Margreet Smith MARIËNBERG; Lydia Spaan IJSSELMUIDEN; Geanne Stens Staphorst; Matthias Talen Staphorst; Thirza Teune KAMPEN; Annika Timmerman STAPHORST; Daniël Troost STAPHORST; Aranka Tuin STAPHORST; Geraldo Vels OOSTERWOLDE; Harm Visscher STAPHORST; Joas Visser URK; Jolin Vlastuin IJsselmuiden; Hendrik Voorwinden Lunteren; Gerson de Waal OLDEBROEK; Neline Wakker URK; Rienke van der Weerd GENEMUIDEN; Marlena Weerstand URK; Teun Wemmers URK; Jannick Westhoff Espel; Sophie Witvliet OLDEBROEK; Frederique Woord URK

Kampen Vwo  

Xander Akkerman STAPHORST; Emma Van As IJSSELMUIDEN; Esther Balder IJHORST; Hilde Bart KAMPEN; Ewout Beijeman OLDEBROEK; Sandor Bisschop ROUVEEN; Rhodé de Boer STAPHORST; Daniël Boer IJSSELMUIDEN; Anieke Boon GRAFHORST; Anne-Louise Boot LELYSTAD; Marc Borkhuis WEZEP; Suzanna Broekhuizen KAMPEN; Jenniët van Bruggen GRAFHORST; Lucas Diepenbroek Putten; Albèrt Driessen GENEMUIDEN; Jurrian Dunnink STAPHORST; Carlos Dunnink STAPHORST; Evan Evink OOSTERWOLDE; Anna Haase KAMPEN; Hillien Hakvoort URK; Matthias Hofstede ZALK; Thirza Jonkers NUNSPEET; Inge Kisteman NIEUWLEUSEN; Thijs Kreuger ‘T LOO OLDEBROEK; Berend Lokhorst IJSSELMUIDEN; Jitse Maas Doornspijk; Margreet Meuleman IJSSELMUIDEN; Anne-Marie Mussche STAPHORST; André Mussche STAPHORST; Rebecca Noorloos URK; Linde van Olst DOORNSPIJK; Thobias van Olst IJSSELMUIDEN; Klaasje den Ouden STAPHORST; Jesse Oudijk ‘T HARDE; Albèrt Pierik ‘T HARDE; Nienke van der Plaats KAMPEN; Danou Poll Kampen; Daniella Rafelyan STAPHORST; Heidie Ras URK; Tim Roos DOORNSPIJK; Laureen Schurink GENEMUIDEN; Luuk Schuurman DALFSEN; Carin Smink PUNTHORST; Joël Uitslag URK; Jorick Vader EMMELOORD; Matthias van der Veen NIEUWEROORD; Nienke Verloop IJSSELMUIDEN; Céline Visscher IJSSELMUIDEN; Ilse Visser KAMPEN; Dian van de Weg OOSTERWOLDE; Gertrude Westhoff GENEMUIDEN; Margretha Wiersma DRIEZUM

Staphorst Mavo  

Alberto Benjamins TIENDEVEEN; Thomas Bisschop ROUVEEN; Kars Bouwman STAPHORST; Inge Brand PUNTHORST; Sanne Brand STAPHORST; Karlos Brand STAPHORST; Tjitze Bruintjes Staphorst; Arnoud Compagner NIEUWLEUSEN; Leonie Coster STAPHORST; Roelien Coster STAPHORST; Arne van Dijk STAPHORST; Justin Dunnink STAPHORST; Jorinde Hattem STAPHORST; Mirja Hokse PUNTHORST; Daniëlle Holterman STAPHORST; Arjen Huls STAPHORST; Joëlle Huls STAPHORST; Jesina Jaspers Faijer ROUVEEN; Michiel Koobs ROUVEEN; Anne-Lynn Kooiker STAPHORST; Simone Korterink STAPHORST; Marco Kuiper STAPHORST; Reinald de Lange STAPHORST; Edward Mostert BALKBRUG; Dirk-Jan Mulder ROUVEEN; Richard Mussche STAPHORST; Annelie Mussche STAPHORST; Paul Mussche STAPHORST; Ruben Nobel IJHORST; Dineke Romkes ROUVEEN; Fennie Russcher STAPHORST; Dayenne Schra STAPHORST; Esther Talen STAPHORST; Johannes Troost STAPHORST; Joran Troost PUNTHORST; Jesse Veijer STAPHORST; Carole Veijer STAPHORST; Klaasjan Vogelzang STAPHORST; Ben Ymker MEPPEN

Urk Mavo  

Aliene Baarssen URK; Wouter van den Berg URK; Karel van Bezooijen URK; Anne-Gré de Boer URK; Jan de Boer URK; Jacoba de Boer URK; Hanna de Boer URK; Ingrid Bos TOLLEBEEK; Johannes Coenen URK; Lysa van Haaften URK; Jacob Hakvoort URK; Piet Hoefnagel TOLLEBEEK; Lucas Kaat EMMELOORD; Anne-Willem Kaptijn URK; Jantine Korf URK; Willemijn Korf URK; Mariëlle Kramer URK; Hessel Kramer URK; Jesse Kramer Urk; Janne- Kristel Kramer URK; Henrike Kramer URK; Laura Kramer URK; Andrea van Leeuwen URK; Pieter Loosman URK; Grethe Loosman URK; Rein Morren URK; Anouk Pasterkamp URK; Arie Post URK; Jacob Wouter Post URK; Louw Post URK; Jelle Post URK; Klaas Post URK; Anneke Ras URK; Albert Ras URK; Janneke Romkes URK; Jakob Schinkel URK; Jacoba van Slooten URK; Timanda Snoek URK; Albert Snoek URK; Corline Snoek URK; Anna Snoek URK; Johannes van Urk URK; Jansje van Veen URK; Nienke Visscher Urk; Dorieke Wakker URK

Locatie Kampen

Locatie Urk

  • Vlechttuinen 6

  • 8322 BA Urk

  • Tel: 038 8700800

Locatie Staphorst

  • Achthoevenweg 3

  • 7951 SK Staphorst

  • Tel: 038 8700800

Locatie IJsselmuiden

  • Grafhorsterweg 53

  • 8271 CB IJsselmuiden

  • Tel: 038 8700800