Geslaagd vmbo!

Geslaagd vmbo!

(vermelde leerlingen hebben hiervoor toestemming gegeven)

Diploma Praktijkonderwijs
Jenchelien Aarten, IJsselmuiden; Nathan Eikelboom, IJsselmuiden; Bert van Raamsdonk, Kampen; Jarno van Wendel, Grafhorst

Entree – assistent Horeca, Voeding- en Voedingsindustrie
Jenchelien Aarten, IJsselmuiden

Entree – assistent Logistiek
Jarno van Wendel, Grafhorst;

Basisberoepsgerichte leerweg techniek
Jorian Beijeman OLDEBROEK; Vincent Berkhout URK; Rein Groen OUDEMIRDUM; Thom van der Heide OOSTERWOLDE; Jan hendrik Jelier GENEMUIDEN; Jaron Kuiper STAPHORST; Joop Post URK; Bertrick Aarten KAMPERVEEN; Mark Bijker ROUVEEN; Hendrik Kemp PUNTHORST; Tim van de Kolk GRAFHORST; Albert-Cornelis Kramer URK; Joël Post EMMELOORD; Laurens Talen STAPHORST; Wilbert van Woudenbergh ELBURG;

Kaderberoepsgerichte leerweg techniek
Jelte van der Bijl URK; Klaas Harm Braamskamp STAPHORST; Alexander Doornewaard OLDEBROEK; Marnick van den Dragt DOORNSPIJK; Sean van Es ELBURG; Marcus Koekoek HOOGEVEEN; Harmen Kooiker STAPHORST; Twan Vader EMMELOORD; Tom Visser KAMPEN; Henrik Bijker ROUVEEN; Maarten Bisschop ROUVEEN; Kristian Bloemert STAPHORST; Johannes de Boer URK; Ronald Coster Staphorst; Ruben Courtz STAPHORST; Pieter Hakvoort URK; Frank Hofman PUNTHORST; René Mussche STAPHORST; Willard Riezebos GENEMUIDEN; Rutger van der Weerd KAMPEN;

Basisberoepsgerichte leerweg Z&W / E&O
Jetske van der Bijl Urk; Lisa-Li de Boer URK; Henrieke van den Bosch Oldebroek; Andrea Leeuwenkamp OUDEMIRDUM; Jonathan van der Molen IJSSELMUIDEN; Maaike van ‘t Oever KAMPEN; Gerlinda Schilder Doornspijk; Gerrit van Slooten URK; Alise Verweij Haulerwijk; Corrianne Visscher GENEMUIDEN;

Kaderberoepsgerichte leerweg Z&W / E&O
Janine Bakker URK; Marlieke Beens GENEMUIDEN; Els van den Belt IJSSELMUIDEN; Paulus van de Berg URK; Joanne Bijker ROUVEEN; Bianca Bloemert PUNTHORST; Jerinde Bloemert PUNTHORST; Jacob de Boer URK; Rianne van Dalfsen GENEMUIDEN; Linda van Dieren IJSSELMUIDEN; Henrieke van Elp STAPHORST; Anna Flier IJSSELMUIDEN; Jorian den Hartog URK; Louisa van Hell KAMPEN; Sherry-Ann Hernandez Hernandez Urk; Corina Huisman GRAFHORST; Jennifer Huls STAPHORST; Gelies Huls STAPHORST; Gerlinde Jumelet GENEMUIDEN; Heleen Keuter URK; Brenda Klaassen GENEMUIDEN; Arianne Koekoek STAPHORST; Mariënte Koffeman URK; Thomas van de Kolk GRAFHORST; Jenneke Kramer URK; Joas van der Molen OOSTERWOLDE; Nanda Nobel URK; Anna Pleijzier GENEMUIDEN; Carolina van Reenen Drachten; Nelianne van Renselaar DOORNSPIJK; Jacob Roeten GENEMUIDEN; Lukas Schaak URK; Rosalie Schra STAPHORST; Elsa Sluimers EMMELOORD; Annelien Stolker HARICH; Cris Tol URK; Annemarie Versprille KRAGGENBURG; Benjamin de Vries GENEMUIDEN; Marjanne de Vries URK; Naomi van der Weerd IJSSELMUIDEN; Reineke de Wit URK; Zwanie Woord URK; Mathilde Zweers STAPHORST;

 

Leave a comment:

Locatie Kampen

Locatie Urk

  • Vlechttuinen 6

  • 8322 BA Urk

  • Tel: 038 8700800

Locatie Staphorst

  • Achthoevenweg 3

  • 7951 SK Staphorst

  • Tel: 038 8700800

Locatie IJsselmuiden

  • Grafhorsterweg 53

  • 8271 CB IJsselmuiden

  • Tel: 038 8700800